Keystone logo
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Sissejuhatus

Alliance Manchester Business School on üks Ühendkuningriigi kaks esimest ärikooli, mis on loodud 1965. aastal) ja on nüüd Suurbritannias suurim ülikoolilinnakupõhine äri- ja juhtimiskool.

Manchesterit tunnustatakse oma algsetest mõtlejatest: meie pikk ja uhke teadustegevuse tipptasemel ajalugu jätkab innovatsiooni ja saavutuste vaimu, milleks linn on tuntud.

Me teame, et ainult maailmatasemel teadustööga ei piisa, ja me näeme, et meie algne mõtlemine on rakendatud ettevõtluse ja juhtimise, valitsuse ja kogukondade mõjude suhtes.

Pakume maailmatasemel äri- ja juhtimisalast õpet üliõpilastele, kraadiõppele, kogenud praktikutele ning neile, kellel on karjäärinõustajad akadeemilised ja teadustöö eesmärgid. Alliance MBS pakub originaalset mõtlemist ja õpetamist, mida teavitab tänapäevane ärikeskkond.

Tööalane konkurentsivõime on õppekavasse sisse lülitatud. Alliance MBS kraadiõppe karjääriteenistus teeb tihedat koostööd Manchesteri ülikooli karjääriteenistusega, võimaldades õpilastel pääseda juurde paljudele ülikoolilinnaku üritustel osalevatele organisatsioonidele. Ülikool on juhtivate lõpetanud tööandjate seas Ühendkuningriigi ülikool enim suunatud (The High Fliers Report, 2022).

Akrediteerimine:

  • Alliance MBS on osa kogu maailma institutsioonide väikestest ja valitud bändidest, mille on akrediteerinud kõik kolm peamist organit - AACSB International, AMBA ja EQUIS.
  • Suurbritannia valitsus (HEFCE) loovad Alliance MBS õpetamisvõimalused kõrgeima kategooriaga "Suurepärane".

Rahvusvaheline kool:

  • Meil on ulatuslik ülemaailmne võrgustik, kus on kohalolek Brasiilias, Hiinas, Hongkongis, Singapuris ja AÜE-s.
  • Meie spetsialiseeritud magistrikursused ühendavad akadeemilise tipptaseme, keskendudes reaalmaailma äri- ja juhtimispraktikale. Lisaks annavad meie õpilased rohkem kui 65 rahvusest klassikaaslastega ühendust.
  • Liitumine meie üliõpilaskogukonnaga ja üle 300 spetsialisti akadeemilise ja teadustöötajaga aitab valmistada ette kõrgharidusega globaalse ettevõtluskeskkonna ja tänapäeva tööturul.

Edetabelid

Oleme Ühendkuningriigis äriuuringute osas teisel kohal (äri- ja juhtimisuuringud, REF 2014) ning viimase Financial Timesi uuringu kohaselt oleme Ühendkuningriigis 4., Euroopas 10. ja maailmas 30. kohal.

Akrediteeringud

EFMD Equis-akrediteeringugaAMBA akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Manchester

    The University of Manchester Booth Street West , M15 6PB, Manchester

Küsimused