Keystone logo
Ca' Foscari University of Venice

Ca' Foscari University of Venice

Ca' Foscari University of Venice

Sissejuhatus

Ca ' Foscari kohta

Algselt 1868. aastal Itaalia esimese ärikoolina asutatud Ca' Foscari Veneetsia Ülikool on nüüdseks multidistsiplinaarne institutsioon, mis pakub laias valikus õppeprogramme majanduse ja juhtimise, kaasaegsete keelte, humanitaarteaduste ja loodusteaduste vallas.

Ca' Foscari asub aukartust äratavas Veneetsia linnas. Tänavate ja autode asemel on kanalid ja paadid , selle linna tõeliselt ainulaadne ajalooline keskus on olnud elav kultuuri- ja majandusvahetuse koht juba üle aastatuhande ning selle kunsti ja arhitektuuri ilu on teinud sellest UNESCO maailmapärandi nimistusse. Tänu oma dünaamilise kosmopoliitse konteksti stimuleerivale kultuuripärandile iseloomustab Ca' Foscarit traditsioonide ja intellektuaalse innovatsiooni sünergiline ristmik , pakkudes oma õpilastele ja õppejõududele ainulaadset rahuldust pakkuvat võimalust õppida ja töötada ühes maailma tähelepanuväärseimas linnas.

Asukoht

Ca' Foscari ülikool asub maailmakuulsas Veneetsia linnas, mis on ainulaadne linnakeskus, mis asub Itaalia kirderannikul laguunis, mis on otse ühenduses Aadria merega.

Veneetsia on linn Kirde-Itaalias ja Veneto piirkonna pealinn. See on ehitatud saarestikule, mis asub madalas laguunis, mis koosneb enam kui 100 saarest, mida ühendavad sildad. Kuna teede asemel asuvad kanalid, liiguvad inimesed linnas jalgsi ja paadiga. Tegelikult on Veneetsia Euroopa suurim kaasaegne autovaba linnalinn.

Linna iseloomustab rikkalikult vapustav ajalooline arhitektuur ja kunst, sest ajalooline Veneetsia Vabariik oli keskajal ja renessansiajal edukas kaubasadam ja suur merejõud, mistõttu mõned linna paigad on kantud UNESCO maailmapärandi nimistusse. .

Lisaks värvikale minevikule on Veneetsial aga sama elav olevik, sest see on jätkuvalt kaasaegse kunsti ja kultuuri keskus .

Veneetsia ajaloolises keskuses elamine tähendab keskkonnateadlikku elustiili. Kuna enamikus kohtades on vaja kõndida, muutuvad linna avalikud ruumid sotsiaalseteks sõlmpunktideks. Tegelikult on Veneetsia üliõpilaste päeva üks enim oodatud hetki nn aperitivo in campo või väliaperitiiv: pärastlõunast hilisõhtuni muutuvad sellised piirkonnad nagu Campo Santa Margherita ja Rialto Erbarìa kohtadeks, kus inimesed kogunevad vestlema ja muusikat kuulama, samal ajal kui joovad spritzi ja söövad cicchettit – traditsioonilist kohalikku aperitiivi ja suupisteid, mille poolest Veneetsia on kuulus.

Õppekogemus

Veneetsia Ca' Foscari ülikooli õppepakkumine on jagatud 8 osakonnaks, mis vastutavad bakalaureuse- ja magistriõppe uurimis- ja õppetegevuse eest , 3 kooli ja maineka Collegio Internazionale (rahvusvaheline kolledž). Nende kõrval on veel kolm struktuuri:

 • Ca' Foscari Graduate School, mis koordineerib teadusdoktorante (PhD).
 • Ca' Foscari Challenge School, mis korraldab professionaalseid magistriprogramme (1. ja 2. tase) ja muid juhtimisõppe võimalusi.
 • Ca' Foscari rahvusvahelise hariduse kool, mis edendab intensiivseid suve- ja sügiskursusi, orienteerumisprogramme, asutamisaasta programme ja muid kooliväliseid tegevusi Itaalia ja rahvusvahelistele üliõpilastele.

Ca' Foscari, kes on pühendunud üliõpilastele stimuleeriva, konkurentsivõimelise ja tipptasemel hariduse pakkumisele, on loonud laiaulatusliku partnerülikoolide akadeemilise võrgustiku, mis hõlmab üle maailma, ning selle tulemusena pakub see erinevaid bakalaureuse- ja magistrikraade ühis- ja topeltõppes. ja tal on üle 500 aktiivse rahvusvahelise vahetuslepingu . Kuna ülikool on pühendunud rahvusvahelise akadeemilise kogukonna kasvatamisele, pakub Ca' Foscari ka märkimisväärset hulka inglise keeles õpetatavaid õppeprogramme.

Väljuv mobiilsus

Tänu enam kui 500 koostöölepingule rahvusvaheliste ülikoolide ja Ca' Foscari vahel saate veeta mõnda aega välismaal õppides enam kui 70 riigis üle kogu maailma . Rahvusvaheline büroo edendab Ca' Foscari üliõpilaste väljaminevat mobiilsust, osaledes juhtivates rahvusvahelistes mobiilsusprogrammides, arendades suhteid vastuvõtvate välisülikoolide ja ettevõtetega ning pakkudes stiimuleid kõigi ülikooli kogukonna liikmete osalemiseks.

Lisateabe saamiseks külastage veebilehte .

Tudengielu

Vähesed teised ülikoolid pakuvad võimalust õppida ja teadustööd teha ühes maailma kaunimas linnas, mis on väga omanäoline linn, kus saad tundide viisi hulkuda ja isegi nautida eksimist, nautida Spritzi ühel Veneetsia kaunil väljakul, külastada maailmakuulsaid muuseume ja näitusi, reisida paadiga läbi laguuni väiksemate saarte, nautida Lido randu ja maitsta maitsvaid toite.

Ca' Foscaris saavad kultuuritraditsioonid ja intellektuaalne innovatsioon kokku tulla: Veneetsias elamine on kunst, arhitektuur, arendus, teadustöö, keskkonnale tähelepanu pööramine ning iidsete traditsioonide ja erinevate kultuuride avastamine.

Lisaks tagab Ca' Foscari õpilastele mitmekülgse õppekogemuse , pakkudes palju erinevaid sporditegevusi ja üliõpilasühendusi :

 • Erasmus Student Network (ESN) – Erasmus Student Network, kuhu kuulub üle 12 000 liikme 36 riigist, toetab ja edendab rahvusvahelist võrgustumist, pakkudes õpilastele võimalusi kultuuriliseks mõistmiseks ja enesearenguks vastavalt üliõpilaste abistamise põhimõttele.
 • Ülikooli spordikeskus (CUS) – tänu oma rajatistele Veneetsia ajaloolises keskuses pakub CUS õpilastele võimalust osaleda mitmesugustel spordialadel.
 • Raadio Ca' Foscari – Ca' Foscari õpilaste loodud ülikooli võrguraadiojaam on tohutult populaarne suhtlusvahend. Selle toimimises saavad osaleda huvitavad õpilased oma individuaalsete oskuste ja kogemuste põhjal.
 • Ülikooli koor ja orkester – Ca' Foscari koor ja orkester on rohkem kui kakskümmend viis aastat pakkunud õpilastele võimalust uurida ja edendada oma armastust muusika vastu. Rühmade repertuaarid muutuvad aasta-aastalt ja ulatuvad keskaegsetest teostest tänapäevani.
 • Shylocki ülikooli teatrikeskus (CUT) – Shylock on kultuuriühendus, mille eesmärk on edendada tehnilis-kunstilist uuendust teatrietenduste vallas. See korraldab koolitusi ja eksperimentaalseid töötubasid, võõrustab lavastusi ja etendusi ning viib läbi uurimis- ja tootmisprojekte.

Lisaks, kui otsustate elada Veneetsia ajaloolises keskuses, naudite kindlasti kohapealset ja jätkusuutlikku elamist tänu sellele, et vahemaad on juhitavad ning puuduvad autod ega liiklus, millega konkureerida.

Ca 'Foscari abistab üliõpilasi kogu nende ülikooli karjääri jooksul, pakkudes oma finantsabi büroo kaudu erinevaid laene, stipendiume ja stipendiume . Kohandatud tugi on saadaval rahvusvahelistele üliõpilastele, töötavatele üliõpilastele ja puuetega üliõpilastele.

Stipendiumid

Euroopa avalik-õigusliku ülikoolina ei hoia Ca' Foscari mitte ainult õppemaksu madalal, vaid pakub ka sihipärast rahalist abi kõrgetasemelistele rahvusvahelistele üliõpilastele.

Ca' Foscari Ülikool pakub kõrgete edusammudega välistudengitele erineva suurusega taastuvaid stipendiumipakette, mis ulatuvad 6500 eurost aastas bakalaureuseõppe üliõpilastele kuni 8000 euroni aastas magistriõppe üliõpilastele.

Need stipendiumipaketid on loodud selleks, et pakkuda tuge auhinna võitja kraadi kogu kestuse jooksul. Kandideerimiseks peab teil olema vähemalt 8,5/10 CGPA. Täielik teave rekvisiitide kohta spetsiaalsel veebisaidil .

Piirkonnavalitsus pakub ka rahalist abi madala sissetulekuga peredest pärit välistudengitele, mida saate taotleda pärast registreerumist.

Majutus

Ca' Foscari elamubüroo on teenus Itaalia ja rahvusvahelistele üliõpilastele, teadlastele, professoritele ja administratiivpersonalile, kes tulevad Ca' Foscarisse õppima või tööle. See pakub kasulikku teavet ja kontakte sobivate ja mugavate majutuslahenduste leidmiseks Veneetsias ja lähipiirkonnas.

Lisateabe saamiseks külastage veebilehte .

Karjääritoetus ja karjääripäev

Karjääribüroo korraldab praktika- ja tööpraktikaid nii Itaalias kui ka välismaal, samuti viib see läbi karjäärimesse, värbamisüritusi ja töötubasid, et aidata praegustel üliõpilastel ja värsketel koolilõpetajatel omandada tööturul konkurentsivõimelisuseks vajalikke erialaseid oskusi.

Karjääripäev on terve päeva kestev värbamisele pühendatud üritus, mille käigus saavad bakalaureuse- ja vastlõpetajad kohtuda osalevate ettevõtete juhtidega ning tutvuda töömaailmaga. Õpilased saavad külastada ettevõtete stende, jagada oma CV-sid, osaleda intervjuudel ning hankida teavet neile avatud töö- ja karjäärivõimaluste kohta. Karjääripäev hõlmab ka mitmesuguseid töötubasid, seminare ja ettevõtete esitlusi.

Statistika

Ca' Foscaris õpib ligikaudu 24 000 üliõpilast ja igal aastal võõrustab üle 1500 välisüliõpilase . Usudes, et kõrgharidus ja tipptasemel teadusuuringud peavad olema nii uuenduslikud kui ka rahvusvahelised, on ülikool loonud laiaulatusliku partnerülikoolide akadeemilise võrgustiku üle maailma , võimaldades tal pakkuda erinevaid bakalaureuse- ja magistrikraade ühis- ja topeltõppes. 500 aktiivset vahetuslepingut institutsioonidega üle kogu maailma. Ca' Foscari valmistab oma õpilasi ette ka konkurentsivõimeliseks ülemaailmseks töökohaks ja edendab rahvusvahelist, kaasavat akadeemilist kogukonda, pakkudes inglise keeles õpetatavaid õppeprogramme nii bakalaureuse- kui magistriõppes.

  Ülikooli omadused

  Ca' Foscari peamine ülikoolilinnak asub Veneetsia ajaloolise keskuse südames, kuid sellel on ka täiendavaid ülikoolilinnakuid mandril.

  See pakub õpilastele võimalust kasutada:

  • 6 raamatukogu
  • Rahvusvahelise Hariduse Kool
  • kraadiõppe Challenge School
  • keeleõppekeskus: Keskus pakub erinevatel tasemetel võõrkeelekursusi inglise, prantsuse, vene, hispaania ja saksa keeles
  • näitusepinnad
  • teater
  • spordikeskus
  • sööklad: ülikoolil on sööklad paljudes kohtades, nii Veneetsia ajaloolises keskuses kui ka mandrilinnakutes Mestres, Margheras ja Trevisos
  • õpilaste ühingud
  • õpilaste kontorid: nt. Rahvusvaheline tervitusüksus pakub rahvusvahelistele abisaajatele laias valikus teenuseid, nagu juhendamine ja abi registreerimisprotseduuride, akadeemilise kvalifikatsiooni tunnustamise, viisa taotlemise protsessi, elamisloa, üliõpilaste teenuste, terviseprobleemide ja transpordi osas.

   Edetabelid

   Ca' Foscari on oma teadustöö tipptaseme poolest Itaalias kolmandal kohal ja see on pälvinud nii palju ihaldatud Euroopa Komisjoni Marie Curie stipendiume, et on selles osas Euroopa kümne edukaima ülikooli seas. Maailma ülikoolide edetabelis QS World University Rankings paigutab Ca' Foscari 100 parima kaasaegse keele ülikooli, ajaloo 150 parima, lingvistika ja geograafia 200 ning majanduse ja ökonomeetria ning raamatupidamise ja rahanduse 250 parima hulka.

   Asukohad

   • Venice

    Linguistic Campus Dorsoduro, 3246, 30123, Venice

   • Venice

    Economic Campus San Giobbe, Cannaregio 873, 30121, Venice

    • Venice

     Humanistic Campus Malcanton Marcorà, Dorsoduro 3484/D, 30123, Venice

     • Venice

      Linguistic Campus Ca' Cappello San Polo 2035, Calle del Magazen, 30125, Venice

      • Venice

       Scientific Campus Via Torino 155, 30170, Venice

       • Treviso

        Treviso Campus Palazzo San Paolo, Riviera Santa Margherita 76, 31100, Treviso

        • Roncade

         H-Campus Via Sile 6, 31056, Roncade

         Küsimused