Keystone logo
Ca' Foscari University of Venice MA keskkonnahumanitaarias
Ca' Foscari University of Venice

MA keskkonnahumanitaarias

Venice, Itaalia

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

29 Mar 2024

Sep 2024

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

* olenevalt rahvusest on aastamaksud 700–2117 eurot

Sissejuhatus

Keskkonnahumanitaaria on üha olulisem uurimisvaldkond, mis loob viljaka dialoogi loodusteaduste, sotsiaalteaduste ja kõigi humanitaarteaduste valdkondade vahel.

Selle tulemusel aitab see täielikult inglise keeles õpetatav magistrikraad uurida, kuidas tajuda, suhelda ja juhtida inimtegevusest põhjustatud keskkonnamuutusi läbi humanitaarteaduste objektiivi. Sellel ajastul, mida üha enam iseloomustavad keerulised, paljurahvuselised ühiskonnad ja kliimamuutustest tingitud ränne, õpetab see programm teid käsitlema keskkonnaprobleeme globaalsest, kultuuridevahelisest ja ajaloolisest vaatenurgast ning muudab teid õpetajaks, juhiks või kultuuritöötajaks, kes on võimeline meile vajaliku jätkusuutliku tuleviku kujutlemine, jutustamine ja teadlikkuse tõstmine.

Veneetsia geograafiline asukoht muudab Ca' Foscari keskkonna humanitaarteaduste arendamiseks eriti ideaalseks kohaks: nii ajalooline tsivilisatsioonide ristteel kui ka habras linn, mis on mõjutatud globaalsest turismist ja kliimamuutustest. Veneetsia kutsub ja julgustab kriitilisi mõtteid ja loovate lahenduste väljamõtlemine.

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/139583_22296930645_980618ab36_h.jpg " alt=" 139583_22296930645_980618ab36_h.jpg " data-json=" {"author":"© ","author_url":"" "allikas":""}" />Tutvuge õppejõududega üle kogu maailma – Aula Baratto, Ca' Foscari peahoone

Õppekava

Aktuaalset

Sisseastumised

Programmi õppemaks

Stipendiumid ja rahastamine

Teenused

Kooli kohta

Küsimused