Keystone logo
Cairn University School of Social Work

Cairn University School of Social Work

Cairn University School of Social Work

Sissejuhatus

Jeesuse Kristuse armastusest ja õiglusest ajendatuna sekkuvad Cairni sotsiaaltöö programmide lõpetajad abivajajate ellu - nõustades inimesi, leides ressursse, hõlbustades gruppe ning edendades muutusi organisatsioonides ja kogukondades.

Maailm vajab vaimselt ja erialaselt kvalifitseeritud inimesi, keda iseloomustab arm ja kaastunne, kes pakuvad pädevaid sekkumisi, mis muudavad elu. Teiste abistamisest huvitatud üliõpilastele on Cairni sotsiaaltöö programmid hädavajalikud ettevalmistused nii kraadiõppeks kui ka töötamiseks sotsiaalteenustes.

Ajalooliselt kristluses juurdunud sotsiaaltöö taotleb üksikisikute, perekondade, rühmade ja kogukondade heaolu. Suhted teenitud inimestega määravad sekkumised nõustamise, ressursside hankimise, poliitika väljatöötamise, kogukonna korraldamise, propageerimise, uurimise ja hariduse. Interdistsiplinaarsel erialal ja akadeemilises valdkonnas rakendab sotsiaaltöö psühholoogia, majanduse, teaduse ja filosoofia teooriaid inimeste füüsiliste, vaimsete ja emotsionaalsete vajaduste rahuldamiseks.

Asukohad

  • Langhorne

    Manor Avenue,200, 19047, Langhorne

    Küsimused