Keystone logo
Caldwell University

Caldwell University

Caldwell University

Sissejuhatus

Caldwell University hariduse keskmes on meie vabade kunstide õppekava, mille eesmärk on suunata õpilasi arendama kriitilise mõtlemise oskusi, hindama erinevaid kultuure ning omandama moraalset ja kodanikuteadlikkust. Õpilased arendavad kogu ennast, kui nad omandavad õppimise meie vabade kunstide tuumiku kaudu: humanitaarteadused; füüsika- ja bioteadused ning matemaatika; ja sotsiaalteadused.

Omandatud teadmised, intellektuaalsed oskused, tundlikkus ja loovus ületavad kogu elu jooksul õppimise ja elukutse eriala.

Asub maalilises Caldwelli linnas New Jersey osariigis. Hiljuti valiti Caldwell New Jersey igakuise ajakirja poolt parimaks elukohaks kogu New Jerseys. Hämmastava ülikoolilinnaku asukohaga Caldwell University on linnast vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel, kus õpilased leiavad kauplusi, kohvikuid, restorane, kino ja kõike muud, mida õpilane soovib.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Caldwell

    Bloomfield Avenue,120, 07006, Caldwell

    Küsimused