Keystone logo
Caldwell University Online

Caldwell University Online

Caldwell University Online

Sissejuhatus

Caldwell Ülikool on ei mittetulunduslik katoliku ülikooli 1939. aastal. Inspireerituna St. Dominic ja katoliku pärandit, see teeb vahet õpilaste elu ja valmistab neid läbi kunsti ja professionaalne uuringud kriitiliselt mõelda, tegutseda tõtt, ning aitab kaasa õiglase ühiskonna.

korrektsus

Kell Caldwell Ülikool, me ei usu busywork. Iga meie online programmid on mugav ja taskukohane. Nad sulanduvad teadus tegeliku elu taotlus. Läbi sisukat koostööd ja projekte, pakume teile teadmisi ja äsja rafineeritud oskusi, mida saab rakendada kohe. Terviklik toetust väärtustatud osa meie kogukond, mis on pühendatud teaduskonna toetama teid. Me näitame tõsiselt pühendunud oma edu pakkudes mentorlust ja juhendamist, nii et võite saavutada oma eesmärke. õigeaegse koostamise

Nendel päevadel, täiskasvanud, nagu te tagasi kooli teenida, et pikk ihalda mandaat ja saavutada oma eesmärke. Meie online programmid on mõeldud mugav, paindlik ja taskukohane. Caldwell University võib pakkuda oskusi, et edendada jooksul kiiresti kasvav karjääri õendusabi, haridus ja äri tööstusharudes.

riikliku tunnustamise

Hiljuti kohal nagu Tier 1 institutsiooni poolt US News & World Report "Parim Colleges 2015". Kohal # 2 seisundis, Parim riik Hetkel College 2016 affordablecollegesonline.org

Piirkondlikud akrediteerimine

2015 USA kaugõppe Assotsiatsiooni (USDLA®) mittetulundusühingute liige. Caldwell University on akrediteeritud Lähis riikide Komisjoni Kõrgharidus, 3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104, (267) 284- 5000. Online RN et BSN programm on akrediteeritud komisjoni poolt Collegiate Nursing Education, Üks Dupont Circle, NW, Suite 530, Washington, DC 20036, (202) 887-6791.

Asukohad

  • Caldwell

    Caldwell University, 120 Bloomfield Avenue, NJ 07006, Caldwell

Küsimused