Keystone logo
California Aeronautical University

California Aeronautical University

California Aeronautical University

Sissejuhatus

CAU-s on kõik sinust. Kas olete valmis oma järgmist seiklust alustama? See on teekond, mis viib teie tulevikku! Aitame edukatele lennunduse spetsialistidele lennundussektorisse toimetada. Tule liituma CAU-ga ja ole üks neist!

California Aeronautical University asutati lennunduse kasvava mure lahendamiseks, et leida kvalifitseeritud, hästi koolitatud spetsialiste nii maapealseteks kui ka lennuvõimalusteks. Kuna ähvardav pilootide puudus, töötab California Aeronautical University järgmise põlvkonna lennunduse spetsialistide ettevalmistamisel. Ülikooli teavitamisürituste ja lennundusprogrammide kaudu on CAU eesmärk avada noorte silm võimalusele alustada karjääri professionaalsete pilootide, lennukimehaanikute ja muude lennundusalaste ametitena.

"Enamik üliõpilasi ei pea karjääri pilootideks, sest nad arvavad, et see on käeulatusest väljas," ütleb California Aeronautical University president Matthew Johnston. „Loodame õpilastele näidata, et professionaalseks piloodiks või muuks lennunduse professionaaliks saamine pole mitte ainult võimalik, vaid realistlik pikaajaline karjäärivõimalus.

Asukohad

  • Bakersfield

    Boughton Drive,1450, 93308, Bakersfield

    Küsimused