Keystone logo
California State Polytechnic University Pomona College of Environmental

California State Polytechnic University Pomona College of Environmental

California State Polytechnic University Pomona College of Environmental

Sissejuhatus

Keskkonnadisain uurib suhteid, mis meil on ehitatud ja looduskeskkonnaga, ning viise, kuidas inimeste suhtlemine mõjutab ümbritsevat keskkonda. Keskkonnakujunduse väljendeid kohtame oma igapäevaelus: hooned, milles elame; haljasalad, mida me naudime; linnad ja teed, mida läbime; ja visuaalse kujunduse vormid, mis tõlgendavad ja edastavad keerukaid ideid.

Cal Poly Pomona keskkonnakujunduse kolledž (ENV) pakub bakalaureuse- ja magistrikraade arhitektuuris, maastikuarhitektuuris ning linna- ja regionaalplaneerimises; bakalaureuse kraadi kunstiajaloos ja visuaalse kommunikatsiooni kujunduses; ning kõrval- ja magistrikraad regeneratiivõppes. See haldab ka kahe alalise ülikooli kunstigalerii, W. Keithi ja Janet Kelloggi ülikooli kunstigalerii ning Don B. Huntley galerii tegevust.

ENV kasutab tudengite edukaks karjääriks ettevalmistamiseks Lõuna-California rikkalikku loomemajandust ja kultuurkapitali - ning selle geograafilist eelist kui kaubanduse ja ideede globaalset väravat. Me koolitame ja koolitame tulevasi disainereid olema probleemilahendajaid, kes on sotsiaalselt teadlikud ja keskkonnateadlikud, hoolivad käsitööst ja õiglusest ning on tehniliselt ja tehnoloogiliselt keerukad. Meie programmide tugevus kajastub järjepidevalt riiklikus edetabelis.

Asukohad

  • Pomona

    West Temple Avenue,3801, 91768, Pomona

    Küsimused