Keystone logo
California State Polytechnic University Pomona College of Environmental MURP linna- ja regionaalplaneerimise magister
California State Polytechnic University Pomona College of Environmental

MURP linna- ja regionaalplaneerimise magister

Pomona, Ameerika Ühendriigid

Request duration

Inglise keel

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Cal Poly linna- ja piirkondliku planeerimise magistriõppe programm loodi 1972. aastal ja selle on täielikult akrediteerinud American Planning Association. See on Lõuna-Californias ainus akrediteeritud programm, mis pakub enamikku oma tundidest õhtutundidel. Programmi saab lõpetada kahe aasta jooksul, kui see võetakse täistööajaga, või kuni seitsme aasta jooksul osalise tööajaga graafikus. Programmi kvaliteeti on tunnustanud riiklikud akrediteerimismeeskonnad, kutseorganisatsioonide auhinnad ja tööandja nõudmine meie õpilaste järele. Aastal 2006 hindas Planetizen programmi üleriigiliselt 25 parema hulka, tsoneerimise haldamise osas oli riigis 6. kohal. Planetizen hindas programmi ka rahva kõige mitmekesisemaks.

Meie lõpetajad töötavad planeerijate, juhtide, analüütikute, nõustajate ja disaineritena linna-, piirkondlikul, osariigi ja riiklikul tasandil. Nad töötavad kohalike omavalitsuste ja valitsusasutuste, eraõiguslike konsultatsioonifirmade ning mittetulundusühingute ja keskkonnarühmade heaks. Õpilased on väga erineva tausta ja erialadega. Paljud töötavad osalise tööajaga, samal ajal kui nad planeerimisalases hariduses osalevad või seda laiendavad.

Planeerimisprobleemid on keerulised ja omavahel seotud. Programm tugineb paljudele erialadele, sealhulgas majandus, sotsioloogia, ökoloogia, filosoofia, politoloogia, juhtimine ja disaini erialad. See multidistsiplinaarne aspekt on väärtuslik maailmas, kus muutuste ja suhtlemise tempo intensiivistub. Keskkonnadisaini kolledži tegevus pakub võimalusi koostööks arhitektuuri, maastikuarhitektuuri ja regeneratiivõppe kraadiõppuritega.

Programm pakub laia, interdistsiplinaarse ja range õppekava, mis ühendab loenguid, seminare ja stuudioprojekte. Programmis on ulatuslik kontakt teaduskondadega. Kõiki nõutavaid põhikursusi pakutakse õhtul töötavate üliõpilaste majutamiseks. Linnade ja piirkondade planeerimise magistrikraad on täielikult akrediteeritud planeerimise akrediteerimise nõukogu poolt ja seda on nimetatud planeerijate hariduse riikliku mudelina.

Programm koosneb 28 põhiseadmest, 4 ühikust põhiosakest, 13 valikainetest ja 4 ühikust kas magistritöö või kliendipõhise projekti jaoks. Rõhuüksused võimaldavad õpilastel suunata oma tähelepanu ühele kahest programmi pakutavast rajast: planeerimine ja avalik poliitika ning ettevõtlus ja juhtimine.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

  • Magistriõpe linnauuringutes ja planeerimises
    • Helsinki, Soome
  • M. Arch 2
    • Los Angeles, Ameerika Ühendriigid
  • Linna- ja regionaalplaneerimise magister
    • Online