Keystone logo
Humboldt State University (HSU) a California State University Campus

Humboldt State University (HSU) a California State University Campus

Humboldt State University (HSU) a California State University Campus

Sissejuhatus

Humboldti osariigi tudengid naudivad erakordseid kolledžikogemusi, võttes väikesi tunde, mida õpetavad professorid, kes tunnevad neid nimepidi. Nad elavad ja õpivad ühes maailma kaunimas paigas - iidsete punapuu metsade, mägede ja randade läheduses. Asume 275 miili San Franciscost põhja pool Arcata linnas, mis on tunnistatud üheks lääne parimaks kolledžilinnaks.

Asutatud: 1913

Vilistlased: 80 000

Registreerumine kokku: 6983

Undergrads: 6442

Peamised ettevõtted: 46

Alaealised: 72

Õpilaste ja õppejõudude suhe: 20: 1

Humboldti osariik on avalik asutus ja osa 23 ülikoolilinnakuga California osariigi ülikooli süsteemist. Kuna täiskoormusega bakalaureuseõpe on vaid 7863 dollarit aastas, oleme üks rahva parimaid kõrghariduse väärtusi.

Meil on umbes 7000 üliõpilast ja 534 õppejõudu. Pakume laia valikut akadeemilisi valikuid, koos kolme kolledži 51 peamise ja 12 kraadiõppe programmiga. Teaduskonna liikmed kuuluvad oma ala parimate õppejõudude ja teadlaste hulka. Loodusvarade ja teaduste programmid on üleriigiliselt tuntud, samas on visuaalsed ja etenduskunstid ka populaarsed õppevaldkonnad. Õppekavas leiavad õpilased pikaajalist pühendumist sotsiaalsele ja keskkonnaalasele vastutusele.

Me asutati õpetajate kolledžina 1913. aastal. Viimase sajandi jooksul oleme kasvanud ainult õpetajaharidusele keskendunud asutusest akrediteeritud ülikooliks, millel on ulatuslikud uurimisvõimalused. Aastate jooksul on nimevahetusi olnud palju: meid on kutsutud Humboldti osariigi tavakooliks, Humboldti osariigi õpetajate kolledžiks, Humboldti osariigi kolledžiks, CSU Humboldtiks ja alates 1974. aastast Humboldti osariigi ülikooliks.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Arcata

    Harpst Street,1, 95521, Arcata

    Küsimused