Keystone logo
California State University Sonoma

California State University Sonoma

California State University Sonoma

Sissejuhatus

Sonoma State University on California riikliku ülikoolisüsteemi ülikoolilinnak.

106425_10-6-17_CSU_589x325.jpg

Sonoma osariigi California suurim veinimaa, mis asub ühe tunni kaugusel San Francisco põhja pool, on väike ülikoolilinnak, kus on palju ideid. Mis traditsioon on edendada intellektuaalset ja isiklikku kasvu, juhtimisvõimalusi ja tehnoloogilist oskust, pakub SSU oma õpilastele sõbralikku, turvalist ja mitteametlikku atmosfääri kaunis ülikoolilinnakus. Praegu kasutab ülikoolilinnakute majutus mõlema korter- ja elamu-stiilis rajatiste õpilasi.

Kuigi SSU üldiselt aktsepteerib kõiki kvalifitseeritud üliõpilasi, kes taotlevad oma teeninduspiirkonna keskkoolidest, on 80 protsenti freshmen ja 55 protsenti nooremate üliõpilaste tulevad väljaspool North Bay piirkonna. Ülikoolilinnakus elavate üliõpilaste 34 protsendiga on see üks Californias osariigi ülikoolis elava ülikooli ülikoolilinnakudest.

Akadeemiline profiil

SSU hariduskogemus soodustab intellektuaalset, kognitiivset, sotsiaalset ja isiklikku kasvu. Õppejõud ja personal pakuvad koostöösuhteid üliõpilastega ja haridust, mis soodustab eetilist uurimist, kodanikuosalust, sotsiaalset vastutust ja globaalset teadlikkust koos tugeva aluse akadeemilise erialaga. Paljud klassid on keskmiselt vähem kui 40 üliõpilast, võimaldades õpilaste ja õppejõudude vahel tihedat suhtlemist.

SSU on pühendunud üliõpilaste lõpetamisele, kellel on võime mõelda kriitiliselt ja eetiliselt ning tõhusalt kasutada infotehnoloogiat. Suurem osa õppekavast on õpilaste ettevalmistamiseks 21. sajandi töökoha vajadusteks tugeva sammu ülemaailmse perspektiivi väljaarendamiseks.

Akrediteerimine

Sonoma State University on akrediteeritud Lääne koolide ja kolledžite ühingute (WASC) ja California riikliku haridusameti poolt. Hariduskool on CCTC ja NCATE poolt riiklikul ja riiklikul tasandil akrediteeritud. Äri- ja majanduskool on akrediteeritud AACSB-Internationali poolt, mis on Advance Collegiate Schools of Businessi assotsiatsioon. Paljud osakonnad ja programmid on individuaalselt akrediteeritud.

SSU

Vilistlaskogu

alt = "SSU-l on aktiivne vilistlasühendus, mis säilitab ülikooli ja selle 53 000 vilistlaste vahelise pideva seose, sponsorides haridusprojekte, programme ja tegevusi üliõpilaste suhete jätkamiseks oma ülikooliga.

Auhinnad ja auhinnad

Üks CSU-i kõige sagedamini taotletud ülikoolilinnakudest ja nimetas regulaarselt US Newsi parimat piirkondlikku ülikooli

Hooned ja õppekeskused

Jean ja Charles Schulzi infokeskus on nime saanud Peanutsi tegelaskujuna Charles Schulzi ja tema abikaasa. Sellel on CSU-süsteemi üks suurimaid raamatukogusid ja California osariik, kus on üle 400 000 koguse. Ainulaadne 750 000-mahuta automaatotsingu süsteem on riigis üks neljast. Selles on ka hinnatud Jack Londoni kirjutiste kogumik, originaalsed kirjad ja mälestusesemed.

59 000 ruutjalga puhkemajanduskeskus, mis on välja töötatud säästvate ehitusmeetodite kõrge standardi järgi, sisaldab endas kaasaegseid aeroobseadmeid, ronimisseinaid, treeningut ja tantsustuudioid, kahte spordisaalit, suurt tõstmist ja masinaruumi, riiuliruume, ja spaa. Keskkonnatehnoloogia keskus on tuntud kui "hoone, mis õpetab". See näitab säästvat arhitektuuri ja energiatõhusust, mis tarbib vaid 50% sarnaste struktuuride energiast.

2013. aasta novembris avati meie uhiuus 130 000 ruutjalga üliõpilaskeskus. Selles on õpilaste jaoks mõeldud alad ja programmid nagu elutuba; Toitlustuskohad, sealhulgas köögid, Weyden Brewster, The Café ja Lobo, samuti ülikooli pood, HUB, üliõpilaste tegevuse büroo, koosolekute ja tegevuste ruumid, koopiatekeskus ja ülikoolilinnak postkontor kahe esimese korruse juures. Kolmas korrus on koduks tantsusaalile, koosoleku- ja tegevusruumidele, Overlook restoranile, konverentsi- ja üritusteenindusele, elamutele ja Kulinaaria teenuste bürooruumidele.

Rohelise Muusikakeskuse eesmärk oli saada maailma üheks suureks kontserdisaaliks ja modelleeritud pärast Seiji Ozawa saali Massachusettsi Tanglewoodis (Bostoni Sümfooniaorkestri suvekodu).

Cerent Engineering Teaduslaboratooriumides on kaasaegsed arvuti- ja tehnikaalaste teadusuuringute ja õpetamise seadmed. Õpilasel on ainulaadsed võimalused töötada kõrgtehnoloogia ettevõtetega piirkonnas.

Ülikool omab ja haldab ka 450-Acre Fairfield Osborni kaitseala ja 3200 aakri Galbreathi looduskaitseala Mendocino maakonnas. Mõlemad pakuvad suuremaid võimalusi teadustööks haruldastel üliõpilastel.

Kraad / programmi pakkumised

Ülikool pakub üheksa mandaadiprogrammi ja kaheksa bakalaureuse- ja magistriõppeprogrammi. Hariduse põhikoolituse matemaatika programmid hõlmavad mitut teemat, mitut teemat BCLAD, ainus teema, haldusteenuseid, lugemis- / keeleasetust (sertifikaat või eriala), erikoolitust (kerge / keskmine või mõõdukas / raske) ja õpilaste personali teenuseid (konsultatsiooni kaudu Osakond).

Ülikool koosneb kuuest koolist: kunsti- ja humanitaarteadused, ettevõtlus ja majandus, haridus, laiendatud

Õpilase elu

Elamuelu osakond ja üliõpilaste juhtimise keskus, kaasamine

Rohkem kui 100 klubi ja organisatsioone on saadaval, et rahuldada paljusid huve nii etnilistest kui ka rahvusvahelistest hobidest ja harrastustest.

Ühiskondlik tööprogramm, mida toetavad assotsieerunud üliõpilased, JUMP (Ühine meiega edu saavutamiseks) pakub õpilastele võimalust teenida paljude vabatahtlike programmide raames ja omandada oma haridusele vastavaid kogemusi. Mõned paljudest JUMP-projektidest on Adopt-a-Grandparent, Uuring Buddies, Bodega Bay Kodutöö Projekt ja Serving Our Unfed People.

97620_85407_ExtendedEducationLogo.jpg

Asukohad

  • Rohnert Park

    East Cotati Avenue,1801, 94928, Rohnert Park

Küsimused