Keystone logo
California University of Pennsylvania

California University of Pennsylvania

California University of Pennsylvania

Sissejuhatus

NII PALJU KUI KRAAD!

Hankige teadmisi, elukestvaid sõpru ja karjäärieeliseid

Koos maailmatasemel akadeemikute, tipptasemel rajatiste ja rahvusvaheliselt tuntud Pittsburghi linna lähedusega California University of Pennsylvania pakutakse mitte ainult õppimist.

Akrediteeritud ja taskukohane Cal U pakub üliõpilastele suurepärase hariduskogemuse tohutu väärtusega. Meie professorid on ühed oma valdkonna parimatest, pühendunud akadeemilisele tipptasemele ja intellektuaalsele rangusele ning pakuvad reaalses maailmas kogemusi. Kaheksakümmend seitse protsenti Cal U täistööajaga õppejõududest omab oma valdkonnas kõrgeimat kraadi. Valige sadade bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppeprogrammide, pluss tunnistuste, sertifikaatide ja muude eriprogrammide hulgast. Õppige ülikoolilinnakus, veebis või hübriidse lähenemisviisi abil.

Juba 15 aastat järjest on The Princetoni ülevaade nimetanud Cal U-d üheks parimaks kirdeosas asuvaks kooliks. Ja oleme uhked, et teenisime veel palju auhindu, kõrgeimaid edetabeleid ja eristusi.

Kuidas me seda teeme? Täites meie lubaduse olla absoluutselt parim valdkondades, mis teile kõige olulisemad. Tulemuseks on kvaliteetne ja väärtuslik pakett, mis aitab teil eesmärkideni jõuda.

Loodusteaduste õppur kasutab mikroskoobi.

Meie akadeemikud

Cal U pakub karjäärile keskendunud akadeemilisi programme, mis kaasavad õpilasi rakendus- ja aktiivõppesse. Saad valitud valdkonnas kindla akadeemilise aluse koos tööandjatele kõige olulisemate oskustega, sealhulgas tehnoloogiaalase kirjaoskuse, suhtlemise, kriitilise mõtlemise ja meeskonnatööga. Meie lõpetajad leiavad järjepidevalt tööd parimate tööandjatega või sisestavad erilisi kraadiõppe programme.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • California

    University Avenue,250, 15419, California

    Küsimused