Keystone logo
California Western School of Law

California Western School of Law

California Western School of Law

Sissejuhatus

California Western School of Law on pühendunud seaduste kasutamisele inimeste ja ühiskonna probleemide lahendamisel. Meie missiooniks on koolitada eetilisi, pädevaid ja kaastundlikke advokaate, kes esindavad meie mitmekülgset ühiskonda, kes saavad seadust tõhusalt ja loovalt kasutada.

Me mõistame, et 21. sajandil kiireneb kiire muutuste määr ja tekivad täiendavad probleemid. Me tunnustame ka üldist arusaama ja osalist tegelikkust, et õigussüsteem ja advokaadid on aidanud luua, mitte lahendada probleeme, millega meie ühiskond areneb.

Jätkates lõpetades juriste, kes on hästi varustatud õiguspraktikaga tegelemiseks, püüame omandada ka loomingulisi probleemide lahendajaid, kes on pühendunud meie õigussüsteemi ja ühiskonna täiustamisele. Meie lõpetajad ei reageeri ainult probleemidele, vaid näevad neid ette ning on valmis välja töötama uuenduslikke ja vastutustundlikke lahendusi, et rahuldada oma klientide ja laiema kogukonna vajadusi.

Lisaks annab California Western School of Law , panustades õigusstipendiumisse, osaledes avalikel aruteludel õigusküsimuste üle ja tegutsedes kogukonna õigushariduse ressursina, olulise ja mõõdetava panuse meie kogukonna, ühiskonna ja maailma probleemide lahendamisesse.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • San Diego

    225 Cedar Street, 92101, San Diego

    Küsimused