Keystone logo
Cambridge College

Cambridge College

Cambridge College

Sissejuhatus

Cambridge College on olnud üle 45 aasta täiskasvanuhariduse eestvedaja ja teerajaja. Massachusettsi osariigi Bostonis asuva peamise ülikoolilinnaku ja nelja üleriigilise piirkondliku asukohaga pakume akadeemiliselt suurepärast, ajaliselt tõhusat ja taskukohast kõrgharidust mitmekesisele täiskasvanud õppijate populatsioonile.

Era, mittetulundusühing Cambridge College on akrediteeritud New Englandi kõrghariduskomisjoni (NECHE, varem tuntud kui NEASC) poolt; meie erinevad kraadi- ja tunnistuste programmid võimaldavad üliõpilastel teenida oma karjääris edasijõudmiseks vajalikud volikirjad.

Cambridge College pakub sügisel, kevadel ja suvel kvaliteetseid akadeemilisi programme. Mugav töötavatele täiskasvanutele, enamikku kursusi õpetatakse õhtuti ja nädalavahetustel, paljud segavad kohapealseid ja veebikomponente. Meie enam kui 450 täis- ja osalise tööajaga õppejõud on teadlased-praktikud, kes toovad oma kogemused klassiruumi. Igal aastal registreerime oma bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppesse üle 3000 üliõpilase; ning kraadiõppe (CAGS) programmide tunnistus ja tunnistus.

Meie enam kui 30 000 vilistlast on parim tõend Cambridge College hariduse kvaliteedist ja väärtusest. Iga päev vahetavad nad kogu maailmas koole, kus nad õpetavad ja mida juhivad, tervishoiu- ja sotsiaalameteid, kus nad töötavad, ning kogukondi, kus nad elavad ja teenivad. Nende mõju maailmale algab Cambridge College avatud uste ja juurdepääsetavate võimalustega.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Boston

    Rutherford Avenue,500, 02129, Boston

    Programmid

      Küsimused