Keystone logo
Campbell University College of Arts and Sciences

Campbell University College of Arts and Sciences

Campbell University College of Arts and Sciences

Sissejuhatus

Campbelli ülikooli vanim kool - Kunstide ja teaduste kolledž - pakub bakalaureuseõppe üliõpilastele jätkuvalt üht silmapaistvamat vabakunstiõpetuse programmi kogu riigis.

Campbelli ülikooli kunsti- ja teaduskolledži peamine ülesanne on kahesugune. Esiteks pakub kolledž vabade kunstide hariduse üldhariduse komponenti (üldkooli õppekava) kõigile ülikooli bakalaureuseõppe programmidele. Teiseks pakub kolledž hulgaliselt traditsiooniliste kunsti- ja teadusalade bakalaureuseõppe programme. Kunstide ja teaduste kolledži peamine eesmärk on täita neid funktsioone suurepäraselt kooskõlas Campbelli ülikooli kristliku missiooni ja eesmärgiga.

Kolledži asukoht jalakäijate ülikoolilinnakus, mis hõlmab äri-, haridus-, inseneri-, jumalikkuse-, õiguse-, osteopaatilise meditsiini-, farmaatsia- ja terviseteaduste koole, pakub üliõpilastele võimalust kohtuda bakalaureuse- ja magistrantide ning õppejõududega, kes esindavad lugematuid erialasid ja ametid.

Kunstide ja teaduste kolledži mõju ja haare ulatuvad kaugemale ülikooli põhilinnakust. Koolitusvõimalused mittetraditsioonilistele õpilastele on saadaval veebis ja peamistes asukohtades Põhja-Carolinas, sealhulgas Raleigh, Fort Bragg ja Lejeune laager. Üle 35 aasta on ülikool nautinud ka koostööd Malaisia Kuala Lumpuris asuva Tunku Abdul Rahmani kolledžiga. Selle ainulaadse suhte kaudu pakub Kunstide ja teaduste kolledž õppekursusi, mis viivad bakalaureusekraadini.

Asukohad

  • Buies Creek

    Main Street,143, 27506, Buies Creek

    Küsimused