Keystone logo
Campos de Andrade University Centre (Centro Universitário Campos de Andrade (UNIANDRADE)) Kooli juhtimine
Campos de Andrade University Centre (Centro Universitário Campos de Andrade (UNIANDRADE))

Kooli juhtimine

Paraná, Brasiilia

Request duration

Portugali keel

Request pace

Request application deadline

Mar 2024

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Haridusasutused vastutavad hariduse asjakohasuse eest riigis. Majandusstsenaariumi, sotsiaalsete suhete ja tehnoloogia edenedes hakkas turg nõudma haridusjuhtidelt kontseptsioonide, oskuste, strateegiate ja juhtimisvahendite värskendamist.

Valitsus on üha enam investeerinud programmidesse, mille eesmärk on laiendada põhi- ja erialast haridust. Need programmid annavad märku põhi- ja tehnikahariduse laienemisest, mis suurendab nõudlust koolide juhtivatele kohtadele.

Lisaks nõuab tehnoloogia arengust ja majanduse globaliseerumisest tulenevate suurte muutuste tekitatud stsenaarium kooli kontseptsiooni süsteemses lähenemises kooli juhtimise raames. See tähendab mõtlemist kaasaegsele, demokraatlikule ja autonoomsele juhtimismudelile, mis on võimeline aitama kaasa hariduse kvaliteedi tõstmisele ja jätkusuutlikkuse edendamisele, mida mõistetakse siin kõige laiemas kontseptsioonis, mis hõlmab sotsiaalset, majanduslikku ja keskkonnamõõdet.

Seetõttu ekstrapoleerib kooli juht direktori kuju ja kooli bürokraatliku kontrolli keskmes olevad tegevused. Ta vastutab koolis arendatava töö korraldamise, tegevuste kavandamise, töörühmade koordineerimise ja kõigi kooli üksuses väljatöötatavate toimingute sõnastamise eest.

Eesmärk:

Kursuse eesmärk on valmistada spetsialiste ette haridusasutustes suunamiseks, juhendamiseks, koordineerimiseks ja pedagoogiliseks juhendamiseks. Selle eesmärk on arendada pädevusi, mis võimaldavad nende vastavate funktsioonide tõhusat ja tulemuslikku täitmist strateegilise ja ettevõtliku juhtimise vaatenurgast, et aidata kaasa hariduse kvaliteedistandardite tõusule ja kooli sotsiaalse funktsiooni realiseerimisele. See on kooskõlas seaduse nr 9.394 / 96, rahvusliku hariduse suuniste ja aluste seaduse (LDB) artikliga 64.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • Magistrikraad innovatsiooni ja sotsiaalse ettevõtluse alal
  • London, Suurbritannia
 • Juhtimise magister
  • Sydney, Austraalia
  • Moore Park, Austraalia
  • + 2 Rohkem
 • Juhtimise magister (laiendus)
  • Sydney, Austraalia
  • Moore Park, Austraalia
  • + 2 Rohkem