Keystone logo
Canadian Institute of Technology

Canadian Institute of Technology

Canadian Institute of Technology

Sissejuhatus

MIKS CIT?

Pärast kaheteistkümne aasta uuring, õige otsus, mida teeks on saada soovivate oma ülikooliõpinguid Kanada Institute of Technology. Siit leiad kõrgeima akadeemilise taseme ja täiuslik õpikeskkond. Sa lähed on elukogemus, õppimine keskmes dünaamiline linn, nagu Tirana. Liitu meiega, et sa armastad CIT.

Õppimine Inglise

CIT õpetab ainult inglise keeles, mis annab täiendavaid soodustusi, ilma lisakulutusi, parandades oma inglise keele oskust, suurendades töövõimalusi riigi ja annab teile juurdepääsu rahvusvaheline karjäär.

Kanada Õppekavad

CIT pakub programme, mis põhinevad Kanada Õppekavad ja õppetöö on tarnitud põhineb heade tavade Kanada haridussüsteem, mis annab lõpetajale loominguline, julge, ettevõtlikkust, leidlik oskusi ja armastust teadmisi.

Heart of Tirana

CIT asub üks tähtsamaid tornid Tirana, on jalutuskäigu kaugusel peamistest City Square, kultuuri-, puhke- ja ajalooliste paikade ning keskvalitsuse institutsioonidega. See koht teeb sul on aeg oma elu, kui te valmistada ise põneva karjääri.

Õppeprogramme

CIT pakub bakalaureuse- ja magistriõppe kraadi. Programmid on õpetanud põhineb Bologna süsteem.

Paindlik õpitee

CIT on pioneer paindliku õppe teel, võttes arvesse muutuvaid vajadusi hariduse. Sul on võimalik töötada ja õppida samal ajal koos võimalusega täiendada oma classwork igal kellaajal või õhtul. Samuti saab õppida osalise tööajaga või täistööajaga või vaheldumisi neid.

Võimalik õppida Kanadas või USAs

Lisaks kasutamist Kanada kõrgharidussüsteemi CIT töötab kehtestatakse Transfer või Full Partnerlus lepingu Kanada ülikoolid. Meie õpetamise süsteem on lihtne akrediteerimise oma kraadi USA-s ja Kanadas.

Rahvusvaheline ja Rahvusvaheliselt Haritud Akadeemiline personal

CIT töötab kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud, ühendades välis- ja Albaania kodanikud rahvusvahelise hariduse taust ja töökogemus klassid nad õpetavad. CIT võtab personaalset lähenemist haridusele. Kell CIT üliõpilased ja õppejõud on rohkem kui meeskond nii saavutamiseks pidevalt ja arenenud teadmised. CIT eeliseks on tihe, hooliv väikese ülikooli atmosfääri koos põhjaliku akadeemilise suunitlusega uuringuid.

Visioon, missioon ja peamine eesmärk instituut

VISION: Kanada Institute of Technology on võtnud eesmärgiks töötada üliõpilaste hariduslikke ja kutse-eetika vaimu, kriitilise mõtlemise, analüüsi- ja probleemide lahendamise oskust, loovust, innovatsiooni ja juhtimist.

Missioon: Kanada Institute of Technology on üks vähestest ülikoolid Albaania õpetamine inglise, pühendunud valmistada oma lõpetajatele, kes suudavad arendada väärtusi, oskusi ja teadmisi, mida nad vajavad, et kujundada oma elu, karjääri ja ühiskonnas. Selle saavutamiseks Kanada Institute of Technology on pakkuda kvaliteetset bakalaureuse, magistri ja täiendõppe programmide ja edendada teadusuuringuid, mis aitavad kohalikke ja piirkondlikke vajadusi.

kohustused: Kanada Institute of Technology väljendab oma kohustusi oma ülesannet, et saavutada järgmised eesmärgid:

Et pakkuda kvaliteetset õppeprogrammid valitud valdkondades Et meelitada kvalifitseeritud õppejõud ja personal ning pakkuda neile turvalises ja toetavas töökeskkonnas Selleks, et toota lõpetajatele, kes on sõltumatu, enesekindel, füüsilisest isikust suunatud ja püsiv, et saavutada oma isiklikke eesmärke. Valmistada karjäärile orienteeritud lõpetanud, kes on uuenduslikud, kriitilist mõtlemist ja pikaealine õppijad. Et arendada sotsiaalselt vastutustundlik lõpetajate kes on vastuvõtlik muutustele kogukonna vajadustele ja lugupidav üllas kohaliku ja globaalse väärtusi. Esitada piisavat toetust ja hoolitseda õpilastele. Anda õpetamise-õppimise keskkond state-of-the-art haridusasutused. Et julgustada teadus- püüdlustest ning siduda need kogukonna ja ühiskonna vajadustele.

Oluline eesmärk instituut:

Sild Kanada hariduses. Sild teise rahvusvaheliselt tunnustatud ülikoolid. Tõhus õppeasutuse arendamise osav ja asjatundlikud lõpetajate Tõhus RAK-keskne kõrgharidusasutuseks Vastu pideva täiustamise strateegia Rahvusvaheliselt tunnustatud Instituudi akadeemilise krediiti ülekantav Põhja-Ameerika akadeemiliste asutustega. Making maailmatasemel haridus taskukohane Pakkudes haridus ja läbiviimisel RDC kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud rahvusvaheliselt tunnustatud ülikoolides Pakkudes vastava programmi täitmiseks Albaania vajadustele. Programm standardid ja eesmärgid põhinevad mõõdetavad programmi ja muidugi tulemusi. Panustamine ja levitada teadmisi Albaanias ja kaugemale. Pakkudes täienduskoolituse, sh Corporate Training, kogukonna juhtimine ja elukestvaks õppeks. Töötamine täiendavus ja koostöö teiste ülikoolide, mitte ebatervet konkurentsi

Kanada Institute of Technology (CIT), tuntud ka kui "Instituut, Kanadez i Teknologjisë" (SHLUP "IKT"), kuulub ettevõtte CIT - Albaania, mis on haridus oma põhitegevusele Albaanias.

Stardiabi selles äris Albaania pärineb allkirjastatud vastastikuse mõistmise vahel ettevõtte ja Edu Nova Consortium, kogenud Kanada Consortium of Colleges pakkudes kesk- ja ülikooli tasandil. Tuginedes sellele, avatakse äri Albaanias oli valmis ja edasi mestimisalgatustele ja partnerluse vorme koostöös Kanada tegutsevate asutuste teadusuuringute, teaduse ja hariduse valdkondades on käimas. Oktoober 2012 põhjalik koostöö oli sõlmitud CIT ja Globe University, USA, mis tuleb teoks koos akadeemilise ja üliõpilasvahetuse samuti õpilase üleandmise ja vastastikuse tunnustamise programmid.

CIT pakub õppeprogrammid inglise keeles ja selle õppekava vastama nõuetele ja standarditele kõrghariduse USA ja Kanada. Õppetöö CIT tarnitakse mugav ruumide ja kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud. Viimane koosneb professoritest lõpetanud ja õpetamise kogemus välismaalt ja välismaa professorid ja insenerid, peamiselt USA ja Kanada, kellel on kogemusi arendamise ja rakendamise Business and Information Technology.

CIT ruumides on kell Zayed Center, mis asub keskmes Albaania pealinna Tirana. Keskuses on piisav ja mugav ruumide tudengitele ja õppejõududele. CIT on kokku pinda 2300 ruutmeetri, mis tähendab 11,9 m2 / õpilase.

CIT ajalugu

Kanada Institute of Technology asutati 2011. aasta novembris. Kanada Institute of Technology filosoofia on pakkuda ja õpetada õpilastele väga kvaliteetse hariduse ja oskuste Albaania ja USA / Kanada töökeskkond.

Õppekavad ainult inglise keeles tagab CIT kasutada kõige uuemat õppematerjalid, täites oma filosoofia suunas õpilasi nende jätkata teadmiste ja professionaalsust, mis on oluline töökeskkond vastavalt Albaania ja USA / Kanada.

Loetelu koostamisel Ülikooli pärineb allkirjastatud vastastikuse mõistmise vahel ettevõtte ja Edu Nova Consortium, kogenud Kanada Consortium of Colleges pakkudes kesk- ja ülikooli tasandil. Tuginedes sellele, avatakse Kanada Institute of Technology Albaanias oli valmis ja edasi mestimisalgatustele ja partnerluse vorme koostöös Kanada tegutsevate asutuste teadusuuringute, teaduse ja hariduse valdkondades on käimas.

Ülikool alustas tegevust juba esimese aastaga oma litsentsi ja programmid CIT pakuti bakalaureuse programmid all: School of Business

Ärindus ja haldus Business Administration and Information Systems

School of Engineering

Tarkvaratehnika tööstustehnoloogia

On oktoober 2012 Canadian Institute of Technology on litsentseeritud pakkuda professionaalseid ja teaduslikke Master programmid:

tööstustehnoloogia Tarkvaratehnika Ärindus ja haldus

Ka 2012. aasta oktoobrist põhjalik koostöö oli sõlmitud CIT ja Globe University, USA, mis tuleb teoks koos akadeemilise ja üliõpilasvahetuse samuti õpilase üleandmise ja vastastikuse tunnustamise programmid.

CIT, kuidas täita oma filosoofia korraldanud erinevaid rahvusvahelisi konverentse:

November 2012 CIT korraldatud "Tehnoloogia Albaania sada aastapäeva Vabadussõjas" On aprill 2013 CIT korraldatud "International säästva arengu konverentsi" On mai 2013 CIT korraldatud "Nation, rahvus, rahvusriikluse: Mis on nimi"

Asukohad

  • Tirana

    Zayed Center, Rr. Andon Zako Çajupi, (near Wilson Square), , Tirana

Küsimused