Keystone logo
Canadian International Career College

Canadian International Career College

Canadian International Career College

Sissejuhatus

Canadian International Career College on esmaklassiline koolitusvõimalus, mis on pühendatud õpilaste vajadustele uue karjääri alustamiseks või nende praeguste oskuste täiendamiseks. Kõigil siin, alates vastuvõtupersonalist kuni administratsiooni ja klassiruumi juhendajateni, on üks eesmärk ja eesmärk: pakkuda õpilastele võimsaid, elumuutvaid oskusi ja koolitust.

Julgustame mitmekesisust ja pakume mitmekultuurilist keskkonda. Pakume kursusi, mis on spetsiaalselt välja töötatud ja sobivad uusimmigrantidele ja rahvusvahelistele üliõpilastele, kes on huvitatud väljakutsuva karjääriga alustamisest või jätkamisest. Spetsiaalselt välja töötatud programmid on nende võimet Kanadas elamiseks ja arenemiseks võimsalt tõsta.

Canadian International Career College pakub uhkusega tervishoiu ja lastehoiu kutseõppeprogramme ning puhke- ja keeleprogramme. Meie programmid on loodud spetsiaalselt nii tööandjate praeguste kui ka tekkivate vajaduste ja väljakutsete rahuldamiseks. Vaatame oma õppekava pidevalt üle ja arendame uusi programme, et tagada meie kursuste vastavus tänapäeva ärimaailma pidevalt muutuvatele nõudmistele. Canadian International Career College peab oluliseks teha tihedat koostööd kohaliku äriringkondadega, et teha kindlaks, millist koolitust ja oskusi peavad õpilased edukaks tegema.

Meie õpilased õpivad tehes, kasutades professionaalseid tehnikaid ja tööriistu. Jagame klassid väikestesse töökollektiividesse, et saaksime oma õpilastele maksimaalset tähelepanu pöörata. Meie tunde juhivad professionaalsed juhendajad, kellel on reaalse kogemusega kogemused.

Oleme pühendunud iga õpilase isiklikule edule, pakkudes neile soojas ja sõbralikus keskkonnas tipptasemel oskusi.

Asukohad

  • Toronto

    Wilson Avenue,345, M3H 5W1, Toronto

    Küsimused