Keystone logo
Canisius College

Canisius College

Canisius College

Sissejuhatus

Canisius College on premier eraülikool Western New York, üks 28 jesuiitide, katoliku kolledžid rahvas ja on järjekindlalt seas top piirkondlike kolledžite kirdesse. Asutatud aastal 1870 saksa jesuiitide Canisius College on nime saanud Püha Peetruse Canisius, tuntud hollandi koolitaja ja üks originaal liikmed Jeesuse Seltsi. Mis algas ühe hoone kesklinnas Buffalo koosneb nüüd 56 asuvate hoonete 72 aakri elamupiirkonnas Põhja-ja Kesk Buffalo.

Missioon

Canisius College on uhke, et jagada jesuiitide pärand, mis annab õpilastele väga isiklikku haridust kindlalt põhineb kunsti, mis rõhutab arengut terve inimene. Canisius valmistab juhid - intelligentne, hooliv, truu üksikisikud - võimalik jätkata ja edendada tipptaset oma elukutse, oma kogukonnas ja nende teenuse inimkonnale.

Edetabelid ja tunnustused

Kvaliteetse Canisius haridus on järjekindlalt tunnustatud ja järjestatud erinevaid viise, kaasa arvatud järgmised:

Raamatupidamine Lõpetajad nr 2 New York Lõpetajad Canisius raamatupidamise programm, aastas ühe rahva parimad programmid, oli 2. kõrgeim pass New Yorgi osariigis. Liigu määr oli 78 protsenti seas Canisius lõpetajatele.

Üldiselt Graduate School vastuvõtmise määrad Rohkem kui 90 protsenti Canisius õpilased, kes taotlevad minna kooli aktsepteeritakse. Graduate School heakskiitmine Rate for Law and Medical SchoolsNine 10. Canisius õpilased, kes taotlevad õigust ja meditsiinilise koolid ei aktsepteeritakse.

US News & World Report "Ameerika Best Colleges" Juba teist aastat järjest Canisius teenitud kõrgeima, kolledži ajaloo 20. koha top tier US News ja World Report's2012 pingeread Ameerika Best Colleges, piirkondlikke ülikoole - North. Järjekindlalt järjestatud hulgas top piirkondlike kolledžite, Canisius ka tõusis neli laigud "Great koolid, Great Hinnad" kategooria jaoks piirkondlikke ülikoole põhjas.

Forbes Ameerika Top Colleges Canisius sai nimeks Forbesi 2012 pingerida 650 parima bakalaureuse institutsioonide õpetamise kvaliteet, suurepärane karjäärivõimalusi lõpetamise määr ja madal võla.

Student teenused ja tegevused Rohkem kui 140 kolledži poolt sponsoreeritud organisatsioonid pakuvad Canisius õpilased kogemusi, mis on seotud teenuste, meedia, üliõpilasesindus, teadlased ja religioosseid ja sotsiaalseid huve.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Buffalo

    2001 Main Street Buffalo, NY , 14208-1098, Buffalo

    Programmid

      Küsimused