Keystone logo
北京工商大学

北京工商大学

北京工商大学

Sissejuhatus

北京工商大学Jiahua kolledž on täiskohaga üldhariduskõrgkool, mille 2004. aastal kiitis heaks haridusministeerium. See võtab üliõpilasi vastu riiklikus plaanis ning väljastab riiklikult tunnustatud lõputunnistusi ja bakalaureusekraadi tunnistusi. Kool on loonud rahvusvahelistumise ja kõrgetasemelise rakenduse arengustrateegia eesmärgi, integreerub aktiivselt tööstusse ja integreerub maailma. Pealinna kvaliteetsete haridusressursside abil loob see platvormi rakendustele suunatud ja rahvusvaheliste talentide koolitamiseks, on pühendunud suurepärasele õpetamisele ja teenindamisele ning püüab saavutada kodumaiseid Esmaklassilise, rahvusvaheliselt tunnustatud eliidi ärikooli eesmärk.

Kool asub Tongzhous, mis on Pekingi linna alamkeskuse strateegia " Peking-Tianjin-Hebei integratsioon" kooskõlastatud arendamise oluline põhivaldkond . Transport on mugav, looduskeskkond on ilus ja kultuuriline õhkkond on tugev. Õppeüksusi on 4, nimelt rahandus- ja rahanduskool, loomekunstikool, rahvusvahelise hariduse kool ja moraalse hariduse keskus. Rahvusvahelisi äri-, finantskorralduse, auditeerimise, digitaalse meedia kunsti, fotograafia, raadio ja televisiooni juhte ning visuaalse kommunikatsiooni kujundamist on 26. Bakalaureuseõppe erialad hõlmavad kuut majandusharu, juhtimise, kunsti, kunsti, teaduse ja inseneriteaduse valdkonda, moodustades ettevõtlusele keskenduva ning ettevõtlust ja kunsti ühendava professionaalse struktuuri süsteemi. Kool on alati kinni pidanud sissejuhatuse, koolituse ja töölevõtmise ühendamise mehhanismist ning on moodustanud meeskonna rahvusvahelistest õpetajatest, kellel on kõrge akadeemiline kvalifikatsioon, kõrged kutsenimetused, välismaal õppimise taust, tööstuse praktiline kogemus ning kombinatsioon vanadest, keskmistest ja noortest. Koolil on põhjalik praktiline õppetegevus ülikoolilinnakus ning sellel on praegu 27 laboratooriumi. Lisaks on koolis kaasaegne e-raamatute süsteem, täielikult kaetud digitaalne ülikoolilinnakute võrk ning kaasaegsed gümnaasiumid ja spordiväljakud.

Kool nõuab esmaklassiliste rahvusvaheliste äritalentide koolitusstandarditega haridus- ja õpetamissüsteemi ülesehitamist ning sellel on olnud eripära. Alates 2009. aastast on see 57 ülikooliga üle kogu maailma loonud mitmesuguseid ühistulisi haridusrežiime nagu „ 2+ 2“, „3+ 1“, „ 3,5 + 1. 5“ jne . Koolileping. Ühistukõrgkoolid ja ülikoolid pakuvad stipendiume ja erinevaid sooduspõhimõtteid, mis aitavad üliõpilastel kokku hoida välismaal õppimise kulusid ja edukalt saavutada välismaal õppimise eesmärki. Lisaks on kool rajanud 7 ülemereterritooriumide õppebaasi Kanadas, Ameerika Ühendriikides, Suurbritannias, Austraalias, Malaisias, Prantsusmaal ja Austrias.

Alates 2015. aastast on üliõpilased 100% üliõpilastest rahvusvaheliste koostööprojektide, välismaiste klassiruumide, noortejuhtide koolituslaagrite, rahvusvaheliste ettevõtete praktikakohtade, kultuuripärandi ja innovatsiooni ning muude rahvusvaheliste koostöö- ja vahetusplatvormide kaudu teostanud ülemereterritooriumide vahetusi ja õppepraktikaid. Alates 2017. aasta üliõpilastest on täielikult rakendatud kaasaegne juhendajate süsteem ning traditsioonilise õpilasjuhtimise mudeli asendamiseks on rakendatud akadeemiliste juhendajate, keeleõpetajate ja üldhariduse juhendajate kolmainsuse juhtimise mudel. Õpilaste individuaalsete vajaduste rahuldamiseks kõrghariduse omandamiseks välismaal käivitas meie kool 2019. aastal spetsiaalselt rahvusvahelise ühisõppe „ Eliitprogrammi“ projekti, et aidata õpilastel kandideerida maailmakuulsatesse koolidesse, kus on paremad edetabelid maailmas.

Kool omistab suurt tähtsust praktilisele õpetamisele ja peab talentide koolituse keskmes õpilaste põhiliste ametialaste võimete kasvatamist. Viige läbi praktiline õppetöö, mis on tööstusega (ettevõttega) väga integreeritud, kursuste arendamise, praktilise tegevuse, tellimuspõhise koolituse, vastava ettevõtte loomise jms kaudu, et ühendada üliõpilaste peamised karjäärid tulevikus. Praegu on see loonud head koostöösuhted enam kui 100 ettevõtte ja asutusega, nagu Pekingi keskpank, Hangzhou pank, Hualini väärtpaberid ja Siiditee digitaalne visioon. Viimastel aastatel on meie kooli tööhõivemäär püsinud üle 97%. Lõpetajad on laialdaselt töötanud finantstööstuses pankades, raamatupidamisettevõtetes, kultuuri-, spordi- ja meelelahutustööstuses ning pankades, raamatupidamisettevõtetes, maksupidajates ja Väärtpaberifirmade tööhõive olukord on ilmne ja palk helde.

Kool loob õpilastele oma tuleviku saavutamiseks kindla platvormi ja rajab oma tugevustega tee eduni. Tugeva koolijõu tugevuse, hea koolijuhtimise maine ja märkimisväärsete koolijuhtimise saavutuste kaudu on seda valdkonna spetsialistid pidevalt kiitnud. 2010. aastal läbis kool International Elite Business Schooli ( AACSB) auditi ja temast sai Hiina esimene sõltumatu kolledži liikme üksus. 2014. aastal tunnistati kool ning 24 kolledžit ja ülikooli, sealhulgas Pekingi ülikool üheaegselt kui " Pekingi kõrghariduse tutvustamise ülikoolilinnaku innovatsioonipraktika baas", saades Pekingis ainsaks iseseisvaks asutuseks, kes selle au osaliseks sai. Viimastel aastatel on kool heaks kiidetud ka järgmiselt: " Pekingi kolledžite ja ülikoolide eksperimentaalse õpetamise näitekeskus", " Pekingi kolledžite ja ülikoolide munitsipaalülikooli talendikoolitusbaas" ja " Hiina Rahvusvahelise Kaubanduse Assotsiatsiooni teenuse sisseostmine rahvusvahelise talentide koolitusbaasina". 2015. aastal omandas ta kvalifikatsiooni välistudengite vastuvõtmiseks ning rahvusvahelistumisprotsess jõudis uuele ajaloolisele tasemele. 2018. aastal sai sellest Pekingis magistrikraadi projektiüksus. 2019. aastal hinnati kooli rahanduse eriala Pekingis esimese klassi erialaks. Wu Shuliani Hiina kõrgetasemeliste sõltumatute kolledžite edetabelis pälvis ta 2019. aastal " esimese koha bakalaureuseõppe lõpetajate tööhõive kvaliteedis" ja esimese koha bakalaureuseõppe lõpetanute vastuvõtu määras.

2017. aastal palkas kool ülikoolilinnaku keskkonna kujundamiseks ja ümberkujundamiseks, hoonete ja õpilaste eluruumide õpetamiseks vastavalt rahvusvahelistele standarditele kuulsaid disainifirmasid nagu American PBK. Peen ja kaunis rahvusvaheline ärikool tervitab teid.

Asukohad

  • Tongzhou

    No.1, Songzhuang South Road, Tongzhou, , Tongzhou

    Küsimused