Keystone logo
CANVAS

CANVAS

CANVAS

Sissejuhatus

CANVAS Ecole Art-Mode on moe- ja graafilise disaini erialale spetsialiseerunud Šveitsi kunstikolledž. Šveitsis Lausanne'is asuval koolil on üle 25-aastane kogemus koolitada õpilasi visuaalse kunsti ja moetööstusesse sisenemiseks. Kool pakub ainulaadset valikut loomingulisi kursusi, mis võimaldavad õpilastel omandada valitud distsipliini omandamiseks vajalikud teoreetilised ja praktilised oskused.

Laias valikus kursuste ja kraadidega võimaldab CANVAS õpilastel vabadust ja paindlikkust kohandada oma kursuste ajakava. Lühikeste ja pikkade kursuste valimisel saavad õpilased õppida omas tempos, teades, et kõik klassid pakuvad Euroopa ainepunktide ülekandmise ainepunkte (ECTS), mida võib hiljem rakendada kraadiõppeprogrammi suunas.

131658_Image1.jpg

foto viisakalt CANVAS

Hüppelauaks oma karjääri loojana käivitamine

CANVAS annab õpilastele vastuse, kuidas oma karjääri visuaalse kunsti või moetööstuses alustada. Disaini, moe ja kaunite kunstide kõrghariduse pioneerina on CANVAS üle 25-aastane koolitusloome kogemus.

Lausanne'i südames (Šveitsi prantsuskeelses osas) asuv CANVAS on viimase 15 aasta jooksul märkimisväärselt kasvanud. Selle asutajad said väljaõppe Šveitsi Hautes Ecoles'i moe- ja graafilise disaini alal ning suhtuvad kirglikult disaini ja pedagoogikasse. Nad lõid CANVAS eesmärgiga tuua kvaliteetset tehnilist koolitust tudengitele, kes on huvitatud saama homseks moekunstnikeks, rätsepateks, graafilisteks disaineriteks ja illustraatoriteks.

CANVAS programmid on tunnustatud nii Šveitsi kutse- kui ka haridusasutuste poolt ning on sertifitseeritud Šveitsi riigiasutuste (CIO, AI) ja Euroopa Hariduse Föderatsiooni (FEDE) poolt.

Loovuse teenimise kogemus

CANVAS on tunnustatud kõrge silmapaistvuse poolest kunstis. Selle õpilased on korrapäraselt esinenud mõnel hinnatumal Euroopa disainikonkursil.

Koolis on dünaamiline ja kogenud õppejõud, kes on tähelepanelikud õpilaste kutsealase integratsiooni tegelikkuses ja nõudmistes ning kohandavad ja kohandavad oma õppemeetodeid vastavalt iga õppija vajadustele, valmistades neid samal ajal ette tööjõu nõudmistele ja ootustele turg.

Kool pakub nii päevaseid kui ka õhtuseid tunde koos võimalusega järgida osalise tööajaga kraadi- ja tunnistuseprogramme, et õpilased saaksid koostada isikupärastatud ajakava, mis vastab nende vajadustele ja võimaldab juhtida nende ametialaseid ja isiklikke kohustusi.

CANVAS on uhke, et on osa suurest ja mõjukast multikultuursest kirglike loojate kogukonnast . Kool pakub multikultuurset kunstilist lähenemist, mis võtab arvesse meie maailma erinevaid kultuure ja võimaldab oma õpilastel isiklikult ja ametialaselt rikastada.

Loov pedagoogika

CANVAS koolitus ühendab teoreetilise ja praktilise lähenemisviisi loominguliste ametite kunstilistele ja tehnilistele aspektidele, milleks ta oma õpilasi ette valmistab. Õpetamismetoodika ja -vahendid võimaldavad õpilastel oma valitud distsipliinist põhjalikult aru saada ja neid meisterlikult õppida, et nad saaksid koolituse lõpuks end ametialaselt sisse seada.

Koostöös erialaettevõtete, õpikodade ja ateljeega pakub CANVAS oma õpilastele haridusalast paindlikkust, et omandada õppimise ajal töökogemus ning on alati tähelepanelik iga õpilase ambitsioonide ja eesmärkide suhtes. Tööpraktikaprojektid pakuvad õpilastele otsest turukogemust ja aitavad neil arendada esialgset professionaalset võrgustikku.

Suur valik programme

CANVAS pakub juurdepääsetavat koolitust moedisaini, rätsepatöö ja moetehnika, graafilise disaini ja illustratsiooni alal. Kooli programme ajakohastatakse ja vaadatakse pidevalt üle, et olla kursis moe, disaini ja kujutava kunsti tavade ja suundumuste arenguga.

Kool pakub laias valikus rahvusvaheliselt tunnustatud kraadi ja tunnistusi, sealhulgas:

  • Kursuse lühitunnistused
  • Ettevalmistavad tunnistused
  • Sihtasutuste kraadid
  • Spetsialiseerumiskraadid
  • Bakalaureuse kraad
  • Õhtutunnid

Euroopa ainepunktide ülekandmise süsteem (ECTS)

CANVAS moedisaini, rätsepaehituse ja moetehnika, graafilise disaini ja illustratsiooni kraadid on kõrgema kutsestandardiga ja on integreeritud Euroopa ainepunktide ülekandmise süsteemi (ECTS) samaväärsusesse, mis pakub kõrgemat kraadi „3-5- 8 'mudel (bakalaureused - magistrid - doktorikraad). See süsteem põhineb programmi töökoormusel ja õppetundidel, mis on vajalikud programmi eesmärkide saavutamiseks.

Liituge CANVAS et viia oma koolitus järgmisele tasemele ja tagada oma loominguliste eesmärkide saavutamine!

Asukohad

  • Lausanne

    Avenue de Sévelin 46, 1004, Lausanne

Küsimused