Keystone logo
Carnegie Mellon University in Australia

Carnegie Mellon University in Australia

Carnegie Mellon University in Australia

Sissejuhatus

Carnegie Melloni ülikooli on ameerika ülikooli asutatud 1900 Pittsburgh, Pennsylvania. Carnegie Mellon on kogu oma ajaloo jooksul olnud innovatsiooni sünnikohaks 23 inimest (Times Higher Education, World University Ranking, 2017-18). Ta on ülemaailmne juht, kes paneb turule ülemaailmseid ideid ja loob edukaid alustavaid ettevõtteid.

Carnegie Melloni ülikooli Austraalias (mis avati 2006) kuulub Carnegie Melloni globaalne jalajälg, mis sisaldab ülikoolilinnakud Silicon Valley, Rwanda ja Katar.

Carnegie Mellon Austraalia ülikoolilinnak asub Adelaide'is, maailma viiendal kõige elujõulisemal linnal (Economist Intelligence Unit 2015) ja Austraalia kõige odavamal pealinnas asuvas ülikoolilinnakus, kus õpivad üle 20 riigi üliõpilasi, luues laiaulatuslikud tänapäeva võrgustikud, globaalsed eksperdid Ja vilistlased.

Õpilased koolilõpetaja Carnegie Melloni ülikooli American kraadi ja õpetatakse kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud, kes kiidelda ulatuslik karjääri õpetamine, alus- ja rakendusuuringute ning juhtimist oma vastavates valdkondades. Klassid on õpetanud resident ja külastavad õppejõud Pittsburgh ja Washington, DC Overseas teaduskonna õpetada eemalt Adelaide kasutades keerukamaid videokonverentsi vahendid. Kontrollitud õpilane-to-teaduskonna suhe tagada teaduskonna anda õpilastele isiklikku tähelepanu, et vastavalt nende individuaalsetele vajadustele.

Meie kraadi ühendada praktilised ja tehnilised kursusi, mis annavad õpilastele teaduslike teadmiste ja probleemide lahendamise oskusi vaja edu oma karjääri.

Autor disain, meie innovatiivne muidugi õppekava annab kindla aluse teooria, keskendudes oskusi, mis eelnevalt juhtimise tavasid, poliitika ja otsuste tegemisel.

Meie õppekava sisaldab väljakutsuv kursuste eesmärk on arendada õpilase potentsiaali innovatsiooni. Õpilased kohandada oma kraadi, valides erinevaid muidugi valikained, projektide ja sõltumatu uuring.

Kogemuslik õppimine on ette läbi praktika ja meeskond ja üksikute projektide. Kombinatsioon Ameerika kraadi ja õppimine Austraalias annab õpilastele ainulaadse oskuste kogum ja rahvusvahelise perspektiivi. Lõpetajad saavad nõutud isikute pakub unikaalset kohene ja mõõdetav kasu tulevased tööandjad nii keeruline, analüütikud ja tõhus juhid.

Missioon ja visioon

Meie missioon

Carnegie Melloni ülikooli Austraalia põhineb väide, et uuring on avaliku korra ja infotehnoloogia sõltumatult ja ühiselt pakub unikaalselt võimas platvorm, mis mõjutavad maailma 21. sajandil. Oleme ainus akadeemiline institutsioon maailmas, mis järgib seda eesmärki ühtne teaduskonna, mis koosneb juhtimine, ühiskonnaõpetus ja infotehnoloogia umbes võrdsetes osades. See on meie missioon kasutada teaduse ja hariduse selles platvorm võimaldab olla positiivne mõju areng ühiskonnas, majanduslikud süsteemid, organisatsioonide ja inimeste elu üle kogu maailma.

Meie visioon

Me näeme maailma, kus suurenenud difusiooni infotehnoloogia üldist arengut inimkapitali ja sellest tulenev vastastikune sõltuvus turul, poliitilise, sotsiaalse ja kultuurilise süsteemid on muutunud laadi majandus-, juhtimis- ja poliitika probleeme. Usume, et meie võime mobiliseerida analüütiline mudelid, empiirilist analüüsi ja tehnoloogilise keerukuse tegeleda need muutused on ainulaadne. Püüdes meie intellektuaalse päevakorda me ka soovivad olla akadeemiline asutus, mis on sillaks uute teadmiste ja selle rakendamise parandamiseks organisatsioonide, ühiskondade ja inimeste elu.

SÜNDMUSED

Carnegie Melloni ülikool Austraalias korraldab korrapäraseid veebiarme, osaleb näitustel ja külastab kogu maailmas tegutsevaid asutusi ja institutsioone. Kui olete huvitatud mõne meie töötajaga kohtumisest ja lisateavet meie programmidest, siis vaadake meie praegust Sündmused.

Asukohad

  • Adelaide

    Torrens Building 220 Victoria Square Adelaide, South Australia 5000, 5000, Adelaide

    Küsimused