Keystone logo
Carnegie Mellon University  School of Design

Carnegie Mellon University School of Design

Carnegie Mellon University  School of Design

Sissejuhatus

Carnegie Melloni disainikool on üks Põhja-Ameerika vanimaid ja hinnatumaid programme. Meil on toodete ja kommunikatsiooni kujundamisel rikkalik ajalugu ning olime ühed esimesed programmid, mis pakkusid interaktsioonidisaini magistrikraadi. Meie programmides osaleb umbes 250 bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilast, kellel on erinev taust, inspireerituna paljudest motivatsioonidest ja karjäärieesmärkidest.

Saate juurdepääsu paljudele erialadele.

Meie on üks ainsaid juhtivaid disainiprogramme, mis pakub kraadiõppe üliõpilaste, kraadiõppe ja doktoriõppes kõrgetasemelises multidistsiplinaarses teadusülikoolis. Pennsylvanias Pittsburghis asuv Carnegie Mellon on ainulaadne koht, kus disain, kunst, teadused ja humanitaarteadused lähenevad. Me propageerime integreeritud disainiprotsessi, mis hõlmab vaatenurki kõigilt nendelt erialadelt.

Te töötate inimestega nende karjääri igal hetkel, omades kogemusi nii mitmekesistes valdkondades nagu ajakirjandus, inseneriteadused, kaunid kunstid, antropoloogia, psühholoogia, äri - ja muidugi ka disain. Samuti on teil võimalus luua tugev ja mitmekesine professionaalne võrgustik koos teistega, kes on oma valdkonnas parimate seas.

Kindel alus teie järgmisteks sammudeks.

Selle keskmes on disain probleemide lahendamine. Pole ime, et ettevõtted ja asutused võtavad disaini väärtuse omaks ning nõudlus disainiprofessionaalide järele pole kunagi olnud suurem. Organisatsioonid otsivad aktiivselt uusi lähenemisviise probleemide lahendamisele, pidades silmas eskaleeruvaid äri-, sotsiaalseid ja keskkonnaprobleeme.

Meie programmid valmistavad teid ette juhtivate ettevõtete ja organisatsioonide juhtivateks töökohtadeks täna, õpetades teid samal ajal tulevasi põlvkondi silmas pidades kujundama. Viimases karjääriväljunditel põhinevas disainikoolide edetabelis tulevad meie programmid järjekindlalt esikohale. Meie vilistlased jätkavad selle valdkonna kõige soovitavamatel ametikohtadel, kus osalevad rahvusvahelised ettevõtted, disainifirmad ja mittetulundusühingud. Mõnest saavad disainiuurijad ja koolitajad ning paljud asutavad oma ettevõtte. Karjäärivõimalused - ja teie potentsiaal maailma mõjutada - on piiramatud.

Meie lõpetajad on Whirlpooli, Volkswageni / Audi, Motorola, Apple'i, Microsofti, Google'i, Facebooki, Skype'i, Pinterest, IDEO, R / GA, Isobari, Mayo kliiniku ja Pitnburgi Carnegie muuseumide palgad.

Asukohad

  • Pittsburgh

    Forbes Avenue,5000, 15213, Pittsburgh

    Küsimused