Keystone logo
Carolina Christian College

Carolina Christian College

Carolina Christian College

Sissejuhatus

Carolina Christian College ( CCC ) on nelja-aastane ja kõrgem eraõiguslik mittetulunduslik erifookusega usupõhine asutus. Carolina Christian College koolitab inimesi kristlike ministeeriumide jaoks piibli- ja teoloogiaalaste uuringute, kunsti ja teaduste üldhariduse ning erialaste õpingute kaudu. Rõhutatakse kultuuriteadlikkust ja juhtimist, mis valmistab töötajaid ette kiriku asutamiseks ja teenimiseks USA-s ja kogu maailmas.

Järgides kolledži ülalnimetatud erieesmärki, tunnistab Carolina Christian College et üliõpilane peab olema võimalikult täielik ettevalmistus.

Enam kui seitsme aastakümne jooksul on Carolina Christian College koolitanud kristlikke liidreid, mis mõjutavad nende kogukondi positiivselt. Need hästi koolitatud juhid mõjutavad positiivselt kogukondi ja rahvaid kogu maailmas, juhtides ja asutades kogudusi, võttes aktiivse juhirolli era- ja valitsussektoris ning äriringkondades. Töötame selle nimel, et pakkuda sellist juhtimisvõimalust, mis suudaks ületada suhtluslõhe eri kultuuridest pärit inimeste vahel kohalikul ja ülemaailmsel tasandil. Carolina Christian College pakub ainulaadset võimalust aafrika ameeriklastele, kaukaaslastele ja kõigi linnaministeeriumist huvitatud rasside õpilastele. Meie ennetav interracial keskkond pakub sotsiaalset ja hariduslikku kogemust, mis võimaldab meie õpilastel saada Piibli maailmavaatega kogukonna edukaks juhiks.

Carolina Christian College missiooniks on pakkuda Piiblil põhinevaid akadeemilisi programme, mis valmistavad kõigi rasside mehi ja naisi ette ministeeriumiks ja ühiskondlikuks tööks, keskendudes Aafrika-Ameerika kogukonnale.

Asukohad

  • Winston-Salem

    Indiana Avenue,4209, 27105, Winston-Salem

    Küsimused