Keystone logo
Carpigiani Gelato University

Carpigiani Gelato University

Carpigiani Gelato University

Sissejuhatus

2003. aastal Itaalia käsitööliste jäätise kultuuri levitamise vajadusest sündinud Carpigiani Gelato University on tänapäeval esimene jäätisekool Itaalias ja kogu maailmas. Võrdluspunkt jäätisetootjatele, ettevõtjatele, kokkadele ja kondiitritele - kindel ja avangardne reaalsus - neile, kes soovivad õppida või süvendada Itaalia jäätise kunsti.

Tänu Carpigiani pikaajalisele kogemusele jäätise valmistamise tehnoloogiate ja masinate valdkonnas on Carpigiani Gelato University käsutuses maailma suurim jäätiselabor, kus õpilased saavad harjutada koos kõige asjatundlikuma jäätisega loodud retseptide valmistamist. meistrid. . Jäätisemeistrite meeskond koosneb jäätisesektori ja mujaltki suurimatest ekspertidest. Iga õpetaja õppekava on tegelikult rikas riiklike ja rahvusvaheliste kogemuste poolest kõigil toiduainete erialadel.

Igal aastal otsustab enam kui 2000 inimest osaleda kursustel, mida Carpigiani Gelato University pakub Bolognas, erinevates keeltes: itaalia, inglise, prantsuse, hispaania, saksa, jaapani ja vene keel. Tänu sertifitseeritud jäätisemeistrite rahvusvahelisele meeskonnale on 10 rahvusvahelises asukohas üle 4000 õpilase.

Aastate jooksul on kool loonud ja arendanud olulist akadeemilist koostööd gastronoomia valdkonna juhtivate koolide, instituutide ja ülikoolidega.

Asukohad

  • Anzola dell'Emilia

    Via Emilia,45, 40011, Anzola dell'Emilia

    Küsimused