Keystone logo
CASS European Institute Of Management Studies

CASS European Institute Of Management Studies

CASS European Institute Of Management Studies

Sissejuhatus

CASS European Institute Of Management Studies (CASS Europe lühendatult) on innovaatiline kõrgkool, millel on ülemaailmne akadeemiline ülikoolilinnak Pariisis ja juhtiv arenduskeskus Brüsselis. Samuti on tal koostööpartnerlus Ghana, Taiwani ja Tšiili akadeemiliste asutustega, kus selle programme praegu pakutakse. Need tegevused kajastavad õigesti institutsiooni Euroopa ja rahvusvahelist olemust.

CASS Europe on akrediteeritud ja registreeritud Prantsuse kõrghariduse, teadusuuringute ja innovatsiooni ministeeriumi Pariisi akadeemias eraõigusliku mittetulundusliku kõrgharidusasutusena (Etablissement privé d'enseignement supérieur libre), millel on seaduslik luba anda kõrgemaid haridus äri-, juhtimis- ja muudes valdkondades, mis viib anglosaksi tüüpi kvalifikatsioonini bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraadil, mille annab asutus. Prantsuse kõrgharidus-, teadus- ja innovatsiooniministeerium tunnustab kõiki asutuse programme kõrgharidusprogrammidena. Selle tunnustuse üks vahetu praktiline eelis on see, et tema üliõpilastel Prantsusmaal on samad õigused asjakohastele sotsiaalkindlustushüvitistele kui riiklikel asutustel. Institutsioon on otseselt Prantsusmaa kõrgharidus- ja teadusministeeriumi Pariisi akadeemia haldusjärelevalve all.

Asutuse eripära on see, et see pakub kvaliteetset kõrgharidust ja koolitust laiaulatuslikul erialal, mis ühendab akadeemilise ranguse ja praktilise asjakohasuse. Lisaks haridus- ja koolitustegevusele pakub asutus õpilastele ka võimalust õppida kahte suurt rahvusvahelist keelt (välja arvatud inglise keel), kajastades ja kehastades oma üldist filosoofiat valmistada ette juhte, kes suudavad tänapäeval väga konkurentsitihedalt töötada hõlpsalt ja tõhusalt. maailmaturul.

CASS Europe on välja töötanud tiheda akadeemilise koostöö partnerasutustega Euroopas, Lähis-Idas, Aafrikas, Aasias ja Lõuna-Ameerikas, kes aitavad kaasa kursuste läbiviimisele, lõputööde juhendamisele ning teaduskonna ühisele uurimisele ja avaldamisele.

Kutsume teid neid veebisaite uurima ja loodame teid peagi meie institutsiooni tervitada.

Asukohad

  • Luxembourg City

    Boulevard de la Pétrusse,124, 2330, Luxembourg City

    Küsimused