Keystone logo
© Católica-Lisbon
Católica Lisbon School of Business and Economics

Católica Lisbon School of Business and Economics

Católica Lisbon School of Business and Economics

Sissejuhatus

Católica-Lissabon südamelöögil teile eelnev maine, mis kinnitati ühehäälselt rahvusvahelistes edetabelis: (finantsajad) ja akrediteering (kolmekordne kroon) Católica-Lissaboni maine tipptasemel õppe- ja teadustöös avaldab teie karjäärile positiivset mõju ja valmistab teid ette silmitsi kiiresti muutuva turuga. Meie arvud on kindlad, kas teadsite, et enam kui 96% meie lõpetajatest töötab kuue kuu jooksul pärast kooli lõpetamist? Pea pooled neist rahvusvahelistel ametikohtadel? Católica-Lissabonil on Euroopa ärikoolide seas üks kõrgemaid paigutuse määrasid.

Ülemaailmselt ühendatud Católica-Lissaboni ülikoolilinnakus ümbritseb teid elav rahvusvaheline keskkond, kus on rohkem kui 60 rahvust. Rohkem kui 110 partnerlust ülikoolidega pakuvad teile ka võimalust töötada mõnes maailma kõige nõudlikumas finantskeskuses, sealhulgas Londonis, New Yorgis ja Madridis. Inimsuuruses Católica-Lissaboni koolis tunnete end nagu kodus, sest olete osa tõelisest üliõpilaste kogukonnast, mida kutsute perekonnaks ja vastutulelikeks professoriteks, kes tunnevad teid nimepidi. Reaalse maailma asjakohasus Católica-Lissaboni ainulaadsed magistriprogrammid parandavad teid: kui näete laiemat pilti innovaatiliste ettevõtetega ühenduse loomisel, saate praktilisi projekte ja ülesandeid viia teie ärimõtlemise tõhusalt ellu. Kesksel asukohal Lissaboni südames asuv Católica-Lissabon pakub teile kogemusi elavas ettevõtluse ökosüsteemis. Meie ülikoolilinnak on vaid mõne minuti kaugusel trendikatest linnaosadest, ostukohtadest, kinodest, muuseumidest ja randadest. Miks peaksin Católica-Lissabonis magistrikraadi omandama? Oskuste ja teadmiste omandamiseks on vaja oma karjääri edendada. Et muuta tulevikku. Sinu ja sind ümbritsevate oma. Et saada tulevaseks juhiks ja paremaks inimeseks. Pakume juhtimis-, majandus-, rahandus- ja ärianalüütika magistriprogramme. Católica-Lissabon annab teile kindla aluse juhtimise, rahanduse, majanduse ja ärianalüütika põhimõtetes ja praktikas.

Kes me oleme

Tere tulemast Católica Lisbon School of Business & Economicsisse, mis on Euroopa 30 parima ärikooli ning Portugali juhtimisuuringute ja õpetamise tugikooli.

Oleme saavutanud selle positsiooni, ühendades maailmatasemel rahvusvahelised üliõpilased ja õppejõud, tugevad ja mitmekesised akadeemilised programmid maailma 30 parima hulgas, uuenduslikud õppealgatused, ainulaadsed partnerlussuhted mainekate rahvusvaheliste koolidega ja tihedad suhted ärimaailmaga ning juhtivtöötajate haridus. pakkudes maailma 50 parima hulka.

Catolica-Lissabonis oleme pühendunud kvaliteedile ja mõjule kõiges, mida teeme. Loome originaalseid, maailmatasemel teadusuuringuid ja kasutame neid, et avaldada ühiskonnale tugevat mõju, pakkudes juhtidele ja otsustajatele praktilisi juhiseid. See intellektuaalne juhtimine on aluseks silmapaistvate spetsialistide kujundamisele ja eristuva õpikeskkonna loomisele, mis suudab vastata meie õpilaste tööalase karjääri jooksul tekkivatele haridusvajadustele. Oleme uhked oma õpilaste kaliibri üle: alates nende tugevatest intellektuaalsetest võimetest kuni nende pideva algatusvõime ja ettevõtlikkuseni. Meid inspireerib ka meie vilistlaste edu, kes on juhtivatel kohtadel mõnes mainekamas ja dünaamilisemas riiklikus ja rahvusvahelises ettevõttes.

Meie saavutused tulenevad ka meie tugevast ja ühtsest akadeemilisest kogukonnast, mis juhindub rangusest, eetikast ja aususest, mis on meie õpetamist ja uurimistööd alati eristanud. Oleme uhked, et oleme Catolica-Lissabon!

Milleks me siin oleme – meie missioon

Tänu sügavale ja kaasahaaravale õpikogemusele ning keskendudes tugevalt innovatsioonile ja inimkesksele teadmiste loomisele, koolitame ja võimendame juhte, kes muudavad äri ja ühiskonda positiivselt.

Kus me tahame olla – meie visioon

Eesmärgile suunatud kogukond, mis loob põhjalikud teadmised ettevõtlusest ja majandusest ning kasvatab talente, mis muudavad maailma.

2030. aastaks on CATÓLICA-LISBONi eesmärk olla esimese astme Euroopa ärikool, mis on tuntud oma akadeemilise tipptaseme poolest, pühendudes tipptasemel teadmistele, erakordsete talentide ja tugeva ühiskondliku mõju keskus.

Mida me seisame – meie väärtused

Meie väärtused on meie HÄÄL maailmale – meie töö inspiratsioon ja alus ning see, kuidas me väljendame end ühiskonda panustamiseks.

Voorus

Me tegutseme ausalt, kollektiivsed huvid alati meeles, toetades humanistlikku vaadet, mis on inspireeritud kristlikest väärtustest.

Open-Mindedness

Väärtustame iseseisvust koolina, meie õppejõudude autonoomiat, edendame kriitilise mõtlemise kultuuri ja kasutame uudishimu juhina meie teadmiste loomise protsessis.

Innovatsioon

Oleme ambitsioonikad mõju osas, mida soovime saavutada, ja teerajajad, kes juhivad muutusi oma valdkonnas.

Ühendus

Edendame koostööd ja kaaslaste tuge, et ühiskonda paremini teenindada, pühendades samal ajal oma liikmetele personaalset tähelepanu, et edendada nende heaolu, luues elukestva kogukonna.

Tippkvaliteet

Toidame kvaliteedikultuuri, tunnustame teeneid ja anname kõigile võimaluse silma paista.

Kolmekordse krooni akrediteerimine üle maailma

Católica-Lissabon oli esimene Portugali kool, mis kuulus koolide eliitrühma hulka, kellel oli ihaldatud kolmikkrooni staatus.

Ainult 1% ärikoolidest üle maailma on akrediteeritud kolme mainekama juhtimishariduse akrediteerimisagentuuri poolt:

 • Ettevõtete Advant Collegiate Schools of Business (AACSB) ühing
 • Euroopa Juhtimise Arendamise Fond (EFMD)
 • MBA (AMBA) Assotsiatsioon

Kolm akrediteeringut tõendavad, et Católica-Lissaboni programmid on kõrgeima kvaliteediga ja vastavad kõige rangematele rahvusvahelistele standarditele.

Triple Crowni staatus suurendab ka Católica-Lissaboni suutlikkust meelitada ligi ja säilitada mõningaid helgemaid päid ja ihaldatumaid globaalseid partnereid ning tagab, et see mängib olulist rolli rahvusvahelise ettevõtte tegevuskava määratlemisel.

Ülikooli omadused

Meie ülikoolilinnakus eelistame inimesi, ideid ja kasvuvõimalusi.

Meiega koos olles soovime, et saaksite unustamatu kogemuse ja võtaksite endaga kaasa mõned kõige asjakohasemad õpetused, suurimad saavutused ja meeldejäävad hetked, mis jääte igaveseks oma elualbumisse.

Naudi oma viibimist ja kasu multikultuursest keskkonnast ühes Euroopa trendikamas linnas – Lissabonis.

Meie ärikool jagab Universidade Católica Portuguesa Lissaboni ülikoolilinnakut teiste koolidega humanitaarteaduste, õiguse, teoloogia, kanoonilise õiguse, poliitikauuringute, religiooniuuringute ja terviseteaduste valdkondades. Kuigi erinevates hoonetes on palju ühiseid aluseid, mis teenivad kogu kogukonda.

Palma de Cima ülikoolilinnak ulatub ligi 40 000 m2 suurusele maa-alale, millele lisandub eraldi ala (üle tänava) ca 12 000 m2, kuhu lähiajal laiendame Ärikooli hoonet.

Ülikoolilinnak asub Av. dos Combatentes ja Palma de Cima (Põhja-Lõunatelje maanteed ristuv estakaat).

Selles ülikoolilinnakus on viis hoonet (Católica-Lissaboni hoone on V), kus on mitu rajatist, mis on ligipääsetavad Católica-Lissaboni üliõpilastele, töötajatele ja külastajatele.

  Edetabelid

  Financial Times edetabelid

  Need mainekad pingeread esindavad rahvusvahelist tunnustust meie programmide akadeemilisele tipptasemele, tagades nende vastavuse kõige nõudlikumatele rahvusvahelistele standarditele.

  Católica-Lissabon oli esimene Portugali kool, mis kuulus Financial Timesi järgi Euroopa parimate ärikoolide hulka.

  Católica-Lissabon on alates 2008. aastast järjekindlalt olnud Financial Timesi poolt Portugali parimate ärikoolide seas ning viimastes Euroopa edetabelis 29. kohal.

  See FT Euroopa ärikoolide edetabel, mis põhineb viie kõige olulisema FT edetabeli (MBA, Executive MBA, juhtimismagistriõppe, avatud juhtimisõppe programmid ja kohandatud juhtimisõppe programmid) koolide kombineeritud tulemustel, on hinnang ülemaailmsele tasemele. kooli kvaliteet.

  • #27 Ärikool Euroopas
  • # 17 magister rahanduses kogu maailmas
  • #28 Master in Management üle maailma
  • #44 Juhtiv avatud haridus kogu maailmas
  • #19 Juhatajaharidus Euroopas
  • #40 Euroopa parim – Lissaboni MBA

  Akrediteeringud

  EFMD Equis-akrediteeringugaAMBA akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

  Asukohad

  • Palma de Cima

   Palma De Cima, Lisboa, 1649-023, Palma de Cima

  Küsimused