Keystone logo
© Eva Dang
Centre for Alternative Technology

Centre for Alternative Technology

Centre for Alternative Technology

Sissejuhatus

"Ükski organisatsioon on paremini pakkuda oskusi süsinikdioksiidiheitevabale tulevikus ei hoone paremini ehitatud andma, et koolitus." Lõpetanud kooli CAT on maailmatasemel koolituskeskus koos üle 35 aasta kogemusi jätkusuutlikkuse praktikas. Asub Wales Institute säästva Education (WISE) GSE pakub ainulaadset õppe-ja majutushooned, sealhulgas:

Suur rammed maa loeng teater Seminariruumid ja töötoad Research Laboratories IT suite Bürood, üldkasutatavad ruumid ning vastuvõturuumid 24 en-suite uuring magamistuba Restoran ja Baar

WISE on nüüdisaegse öko-haridus-rajatis. Arhitektid Pat Borer ja David Lea, see on ilus kombinatsioon keskkonnateadlik disain ja tipptasemel säästva hoone tehnikat. Koht on tundlikult ehitatud välja madala siseenergiat materjalid nagu kanep ja laim, rammed maa ja säästvalt päritolu puitu. Varustamine kohapeal taastuvatest energiaallikatest, sealhulgas biomassist ja päikeseenergia, tähendab, et WISE on tõeliselt säästva koht õppimiseks. WISE on 2011 RIBA Auhinnatud Ehitus ja võitis hoone aastal 2010 Daily Telegraph. Söök ja majutus Full elamu eluruumi ajal mooduleid osalevate õpilaste ruumides CAT, sealhulgas kõik söögikorrad. Kõik toidud on uues WISE restoran kass ja on taimetoitlased. Eritoitu nõudeid suudetakse.

Asukohad

  • Machynlleth

    Centre for Alternative Technology, SY20 9AZ, Machynlleth

    Küsimused