Keystone logo
© Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology
Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology GmbH

Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology GmbH

Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology GmbH

Sissejuhatus

Õppimine

Mida me siis teeme?

Catalyst on loomingulise kunsti ja tehnoloogia õppeinstituut, mis asub erakordses Funkhausis Berliinis. Meie kursused hõlmavad elektroonilise muusika tootmist ja esitust, heli- ja muusikatootmist, helitehnikat, filmitootmist, filmitegemist, visuaalefekte ja näitlemist. Need ulatuvad 4-nädalastest suvekursustest algajatele kuni bakalaureuse- ja magistritaseme kursusteni, mille on kinnitanud meie Ühendkuningriigi ülikoolipartner.

Sugupuu

Kust me tuleme?

Oleme oma vanade kaubamärkide dBs Music Berlin ja dBs Film Berlin all pakkunud maailmatasemel loomingulist tootmiskoolitust Suurbritannias 20 aastat ja Berliinis üle 7 aasta. Meil on väljakujunenud maine põneva, praktilise, asjakohase ja kaasahaarava hariduse pakkumisel pingevabas ja täiskasvanutele mõeldud keskkonnas.

Meie bakalaureusekraad ja magistriprogrammid Berliinis antakse välja koostöös Plymouth Marjoni ülikooliga, mis on meie valideerimisasutus Ühendkuningriigis. Meil on kõigis riiklikes auditites ja paljudes loomemajanduses töötavates vilistlastes pidevalt suurepärased hinnangud meie hariduse kvaliteedi kohta.

meetod

Mis annab meie õppimisele jõudu?

Meie usk, et "suurus ei kasva, ei sünni", mõjutab kõike, mida me teeme. Pakume teile õppimis- ja enesearenguprotsessi, mis võimaldab teil luua oma parima mina ja maksimeerida oma ainulaadset ülevust.

Meie murrangulised kraadiõppeprogrammid on üles ehitatud projektipõhisele õppele. Kasutame progressiivset haridusmudelit, järgides samal ajal Ühendkuningriigi ülikoolide rangeid nõudeid. Progressiivne haridus keskendub mitte ainult teie spetsiaalsete loominguliste oskuste, vaid ka reaalsete igapäevaste oskuste arendamisele, mis muudavad teie igapäevaelu veel kaua pärast seda, kui olete Catalystist maha jätnud.

Usume, et parim õppimine hõlmab varustuse kättesaamist ja „tegemisele” kuluva aja maksimeerimist. Õppimine läbi tegemise ja teistega koostööd tehes on Catalyst meetodi võtmeks.

Loomulikult õpivad meie õpilased ka teooriat, mis toetab ja rikastab nende tegemist. Kuid tegutsemine on ülimalt tähtis ja me arvame, et osa meie kohustusest on pakkuda neile vähemalt osa kümnest tuhandest sihiliku praktikatunnist, mida Anders Ericssoni uurimuste põhjal peaksime näitama, et meil kõigil on vaja saada tõeliseks eksperdiks.

Mitmekesine loominguline õppekogukond

Kui ütleme, et Catalyst on turvaline ruum suurelt unistamiseks, siis me mõtleme seda tõsiselt. Ohutu on tänapäeval ülekasutatud sõna ja järelikult tuleb see korralikult määratleda. Lihtsamalt öeldes peame seda silmas. Pole tähtis, kust te pärit olete (usk, kultuur, sugu, nahavärv), meie eesmärk on luua ruum, kus saate end vabalt loomingulise inimesena väljendada.

Alustuseks on meeskonna ja õpilaskonna vahel meie koolis üle 60 erineva rahvuse. See on tõeliselt rahvusvaheline kogukond. Kuid alati on rohkem tööd teha. See on mägi, millel pole tippu.

Meie meeskond jätkab selle mäe ronimist ja kaasava kogukonna loomist, mis rikastab meid kõiki ja võimaldab meie õpilastel areneda nii loovate inimeste kui ka inimestena.

See laieneb ka meie vastuvõtuprotsessile. Ühegi meie kursuse jaoks pole „õiget sobivust”. Meie filmi-, näitleja- ja VFX-i kogukond on tugevam ja paremas positsioonis, et rääkida lugusid, mis peegeldavad maailma, milles me elame, ja tulevikku, mida tahame koos luua.

Ootame igas vanuses, etnilise kuuluvuse, soolise identiteedi, füüsiliste võimete, religiooni, haridusliku tausta, geograafilise asukoha ja elustaatusega inimesi. Liituge meiega ja andke meile teada, kuidas saaksime panna oma kogukonna tunduma väljakutset pakkuva, kuid turvalise ruumina ka teie jaoks.

Ülikooli omadused

Ei mingit tavalist atmosfääri

Maailmatasemel loomemeedia metropoli Berliinis, 8-minutilise trammisõidu kaugusel Ostkreuzist betoonitehaste ja elektrijaamade tööstusmaastikust mööda paistab silma erakordne ja rahvusvaheliselt ainulaadne Funkhausi kompleks.

Spree kõrval asuv Berliini ajalooline Funkhaus, kust avaneb vaade Plänterwaldile, õhkab loomingulist maagiat, mis toob naeratuse iga uksest sisse astuva muusiku, DJ, helitehniku, produtsendi, filmitegija, kunstniku, näitleja, esineja või loomingulise meedia tegija näole. .

Õppimine tegutsedes

Oleme progressiivne haridusasutus. Üks progressiivse hariduse põhikomponent on „tegemise kaudu õppimine”. Meie rajatised on ehitatud üht silmas pidades. Praktilise juurdepääsu maksimeerimine TEHA seda, mida armastate. See tähendab rohkem stuudioid, seadmeid ja rajatisi kui kõik meie Berliini konkurendid kokku!

Leiate selle kõige üksikasjalikumalt lehe alumisest osast, kuid kui teil on vähe aega, on siin kiire ülevaade kõigest.

 • 31 muusika/filmi salvestus- ja tootmisstuudiot
 • 110 täielikult laetud digitaalset heli-Maci tööjaama
 • 9 suure võimsusega VFX PC tööjaama
 • 1 suur rohelise ekraaniga filmistuudio
 • 2900 broneeritavat eset, sh süntesaatorid, trummimasinad, mikrofonid, mikserpuldid, eelvõimendid, FX, välisalvestid, MIDI-kontrollerid, tekid, CDJ-d, kitarrid, võimendid, pedaalid, juhtmevabad süsteemid, kaamerad, tuled, udumasinad, filtrikomplektid, objektiivid, plaadimängijad ,
 • Sõbralik köök tasuta kohvi ja teega
 • Mitu ilusat atmosfäärikohta
 • Jõeäärne asukoht lamamistoolide ja tasuta päikesepaistega

  Sisseastumised

  Sisenemise nõuded

  Asukohad

  • Berlin

   Funkhaus Berlin Nalepastraße 18, 12459, Berlin

  Küsimused