Keystone logo
Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology GmbH Kunstide magister loomingulises tootmises (film)
Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology GmbH

Kunstide magister loomingulises tootmises (film)

Berlin, Saksamaa

1 Years

Inglise keel

Päevane õpe, Osakoormus

31 May 2024

Sep 2024

EUR 13 750 / per year *

Ülikoolilinnakus

* täiskoormusega programm: 11 645 eurot aastas - ühekordne makse; 12 645 eurot aastas - järelmaksud; osakoormusega programm: 7395 eurot aastas - ühekordne makse; 8395 eurot aastas - järelmaksud

Sissejuhatus

Avastage, arendage, uuendage ja suurendage oma võimeid filmitegija, režissööri, operaatori, monteerija, stsenaristina, produtsendi, helikujundaja või audiovisuaalkunstnikuna, luues ja täiustades samal ajal kunsti- ja loometööstuse profiili.

Kursus annab selge, kuid paindliku raamistiku läbirääkimistel ja enesejuhitud õppimiseks. Järgige oma valitud huvi või spetsialiseerumist iteratiivse praktikapõhise uurimismeetodi abil, mida toetavad seminarid, töötoad, mitteametlikud kohtumised, meie suurepärased filmivõimalused ja individuaalne konsultatsioon. Meie seminarid ja töötoad annavad põhjaliku aluse praktikapõhise uurimistöö teooriale ja metoodikale koos laiema hulga audiovisuaalse jutuvestmise ja kunstide uurimisega.

Õpetatava komponendi eesmärk ei ole anda vastuseid teie küsimustele, vaid stimuleerida uudishimu, avardada ja süvendada raame teie huvivaldkonnas, kasvatada kontseptuaalset referentsi ja mis kõige tähtsam - pakkuda tööriistade komplekti oma isiklike uurimisideede uurimiseks ja arendamiseks. ja mõisted.

Sellel intensiivsel ja väljakutseterohkel aastal (või 2-aastase osalise tööajaga) juhendab meie meeskond teid ja juhatab teid läbi pideva kujutlemise, loomise, kritiseerimise, eneseleidmise ja kasvu tsükli.

Mis on loominguline tootmine?

Loominguline tootmine on tahtlikult lai mõiste. Filmi tootmine, kinematograafia, lavakujundus, stsenaarium, narratiivi ülesehitamine või uuenduslik interdistsiplinaarne vorm, mis sisaldab mõnda või kõiki ülalnimetatuid.

Muutke haavatavused tugevateks külgedeks, tõkked uuteks Pathways -teks, valupunktid naudinguteks ja hirmud põnevateks uuteks uurimisaladeks. See on võimalus uurida kõike seda, mis sa oled ja kõike seda, mis sa oled… veel mitte(!), kaardistades samal ajal oma tulevikupotentsiaali ja võimalikke tulevikku.

Rahvusvaheline õppekogukond

Meie rahvusvaheline loomelinnak asub ajaloolises Funkhausis Berliinis – on raske ette kujutada paremat asukohta loominguliseks ettevõtmiseks ja õppimiseks! Läbi rahvusvahelise üliõpilasrühma objektiivi on meie eesmärk edendada ja toetada filosoofiliste, poliitiliste, sotsiaalsete ja eetiliste küsimuste vahetust ja arutelu erinevatest kultuuridest ja taustast. Meie kaasatud kraadiõppe kogukond on seega heas positsioonis, et juhtida neid vestlusi ja luua tööd, mis tegeleb mitmekultuurilise, kuid üha enam ühendatud maailma väljakutsetega. Et näha meie ühiseid muresid inimestena, tähistades samal ajal meie mitmekesisust ja vastastikku rikastavaid erinevusi.

Sisseastumised

Õpilaste iseloomustused

Kooli kohta

Küsimused