Keystone logo
Catholic University Of Brasilia -- Universidade Católica de Brasília UCB

Catholic University Of Brasilia -- Universidade Católica de Brasília UCB

Catholic University Of Brasilia -- Universidade Católica de Brasília UCB

Sissejuhatus

Brasilia katoliku ülikool (UCB) on föderaalringkonna ainus eraülikool. See on katoliku, filantroopiline ja kogukondlik kõrgkool. UCB-d haldab 1972. aastal asutatud Brasiilia katoliku hariduse liit (UBEC), mille eesmärk on katoliku haridusasutuste ülalpidamine, tugeva ja kvaliteetse haridusvõrgustiku loomine.

12. märtsil 1974 loodud katoliku humanitaarteaduskond (FCCH), tolleaegsele praegusele UCB-le antud nimi, oli esimene õppeüksus, mis pakkus kolme kursust: majandus, haldus ja pedagoogika.

Aastate jooksul, 1980. aastal, organiseeris teaduskond end õppe- ja väärtusstruktuuriks, mille baas muutus üha kindlamaks, mis võimaldas paigaldada Brasília katoliiklase integreeritud teaduskonnad (FICB). 1984. aastal, kui bakalaureuseõppe pakkumine kasvas, alustas institutsioon oma esimesi kraadiõppe kursusi.

1994. aastal hakkas haridusministeerium katoliiklast tunnustama ülikoolina, säilitades oma olemuselt teadmiste edendamise, unustamata samas kristlikul eetikal põhinevat vaimsust. 1995. aastal toimus Brasilia Katoliku Ülikooli (UCB) sisseseadmine pidulikult.

Eksponentsiaalse kasvutempo järgi hakkas ülikool 1999. aastal pakkuma hambaarstikursust ja kaasas 2001. aastal meditsiini oma portfelli. 2005. aastal algas õpilastegevus agentuurides ja nooremettevõtetes ning üliõpilane sai tegevuse keskmeks. 2019. aastal viis institutsioon oma portfelli juurde veterinaarmeditsiini kursuse.

Asukohad

  • Formosinha

    Avenida Circular,75, 73813-170, Formosinha

    Küsimused