Keystone logo
Catholic University of Manizales

Catholic University of Manizales

Catholic University of Manizales

Sissejuhatus

Koguduse- ja kirikutööna, alates identiteedist, töötab see tervikliku koolitusena dialoogis keskkonnaga, et aidata kaasa sotsiaalsele ja kultuurilisele ümberkujundamisele, mida toetavad osalemise ja kaasvastutuse põhimõtted ning kvaliteedikriteeriumid rahvusvahelises kontekstis.

Aidake kaasa inimese terviklikule kujunemisele humanistlikust, teaduslikust ja kristlikust visioonist, mida valgustavad evangeelium, kiriku magisterium ja Dominikaani õde koguduse karism Õnnistatud Neitsi esitlusel. See juhatab akadeemiat universaalsuse, teadmiste humaniseerimise, kvaliteedi ja innovatsiooni kriteeriumide abil, et luua uus kodakondsus kui usu, kultuuri ja elu vahelise dialoogi väljendus, reageerida kaasaegse ühiskonna väljakutsetele kontekstis. globaliseerunud maailm, millel on sotsiaalne ja kiriklik meel.

Aastal 2025 oleme piirkonnas esimene võimalus teha igakülgne koolitus nähtavaks humanistlikust, teaduslikust ja kristlikust vaatenurgast, tugevdada akadeemilist kogukonda, mis vabastavast isikupärastamisest aitab kaasa sotsiaalsele, kultuurilisele transformatsioonile ning muutub riiklikuks võrdlusaluseks ja rahvusvaheliseks kaasamine ja omakapital.

Asukohad

  • Manizales

    Carrera 23,No. 60, 170002, Manizales

    Küsimused