Keystone logo
Catholic University Of Uruguay includes ISEDE and all schools

Catholic University Of Uruguay includes ISEDE and all schools

Catholic University Of Uruguay includes ISEDE and all schools

Sissejuhatus

Montevideosse ja mitmetesse siseruumides asuvatesse linnadesse paigaldatud Universidad Católica del Uruguay on riigi vanim eraülikool ja geograafiliselt kõige laiem.

Algselt asutas 1882. aastal Montevideo esimene peapiiskop Mons. Mariano Soler taasavati ja usaldati 1985. aastal Jeesuse Ühingule, Uruguay Katoliku Ülikool on katoliku kiriku põhitöö Uruguay kõrghariduse valdkonnas. Tema pühendumus akadeemilisele tipptasemele, ideoloogilisele pluralismile, oikumeeniale ja religioonidevahelisele dialoogile on teinud temast ühe riigi kultuurielu põhitegija.

Oma sünnist alates seadis Uruguay katoliku ülikool endale väljakutse olla ülikoolihariduses erinev variant. See viis ta tööle varem tähelepanuta jäetud aladel ning etendama uuenduslikku rolli uute haridusmeetodite väljatöötamisel ja kultuuri evangeliseerimisel. Täna, kus klassiruumides on kaheksa tuhat õpilast ja käimas mitukümmend akadeemilist programmi, on see konsolideerumisjärgus ja seisab silmitsi väljakutsega vastata Uruguay ühiskonna uutele nõuetele.

Teadmiste edastamine, inimeste kujunemine ja kultuuri levitamine on meie ülikoolide teenimisviis.

Asukohad

  • Montevideo Department

    Avenida 8 de Octubre,2738, 11600, Montevideo Department

    Küsimused