Keystone logo
Catolica Porto Business School

Catolica Porto Business School

Catolica Porto Business School

Sissejuhatus

KOOLI TUTVUSTUS

Católica Porto Business School on Portugali katoliku ülikooli kool, mis on tuntud ärispetsialistide arendamise poolest, keskendudes jätkusuutlikkusele ja üksikisikute austamisele. Üle 25 aasta on kool koolitanud majanduse ja juhtimise valdkonna spetsialiste globaalse ärikonteksti jaoks, kes seejärel järgivad riiklikku või rahvusvahelist karjääri. Koolil on tugevad sidemed tööstusharudega, mis võimaldab oskuste arendamist pidevalt turu vajadustega kohandada, mille tulemuseks on programmide ning õppe- ja arendusmetoodikate lakkamatu uuendustempo. Kooli rahvusvahelist mõõdet kogetakse, lõpetades kursused välismaal vahetus- või topeltkraadiprogrammide kaudu, osaledes rahvusvahelistel nädalatel välismaal, täites ülesandeid ja töötades rühmades rahvusvaheliste üliõpilastega ning läbides paljusid kursusi, mida kutsutud professorid õpetavad inglise keeles. meie rahvusvahelisest partnerlusvõrgustikust.

Bakalaureuseõppes rakendatakse tehnilist arengut koos kõigi vajalike pehmete oskustega, et üliõpilased saaksid pärast kolmeaastast programmi tööle asuda ja valmistuksid jätkama õpinguid maailma parimates ärikoolides. Meistritasemel valmistame ette rohkem spetsialiseerunud spetsialiste vastavalt funktsionaalsetele või tööstusvaldkondadele. Meie programmide portfell on täiendatud MBA programmide ja juhtimiskursustega erinevates spetsialiseeritud valdkondades ärispetsialistide arendamiseks kogu nende elu jooksul. Praegu pakub kool programme Portugalis, Angolas, Brasiilias ja Mosambiigis ning jätkab tööd uutele geograafilistele piirkondadele laienemise nimel.

Kooli teadustegevus on struktureeritud kahes uurimiskeskuses ja kahes laboris. Alustuseks on CEGE, mis korraldab kõiki fundamentaalseid uurimisprojekte ja on Portugali Teaduse ja Tehnoloogia Fondi (FCT) poolt akrediteeritud uurimiskeskus. Seejärel on meil BeoLab ja Slab, mis viivad läbi rakendusuuringute projekte vastavalt käitumisökonoomika ja teenusejuhtimise valdkonnas. Lõpuks on CEGEA uurimiskeskus, mis on peamiselt pühendatud rakendusuuringutele ja nõustamisteenustele.

Tere tulemast meie kooli!

MISSIOON, VISIOON JA VÄÄRTUSED

MISSIOON

Valmistada ette globaalseid ärispetsialiste, keskendudes tugevalt ettevõtlusele, jätkusuutlikkusele ja üksikisikute austamisele, prognoosides organisatsioonide tulevasi vajadusi ning edendades teadus- ja rakendusteadmiste arengut.

VISIOON

Kooli eesmärk on olla riiklik ja rahvusvaheline referents ärispetsialistide täielikul arendamisel range ja kvalifitseeritud õpetamise, tugevate ärisuhete ja õpetamismetoodikate uuenduste kaudu. Meie eesmärk on olla riiklik ja rahvusvaheline referents majandus- ja juhtimisvaldkonna teadusuuringutes. Soovime, et Católica Porto Business School oleks ahvatlev töökoht, mida otsivad nii akadeemikud kui ka tippteadlased.

VÄÄRTUSED

  • Suurepärane
  • Jätkusuutlikkus
  • Austus üksikisikute vastu

Asukohad

  • Porto

    R. de Diogo Botelho 1327, 4169-005 Porto, Portugal, 4169-005, Porto

    Küsimused