Keystone logo
Catolica Porto Business School Magister rahanduses
Catolica Porto Business School

Magister rahanduses

Porto, Portugal

3 Semesters

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 5520 / per year *

Ülikoolilinnakus

* 1. aasta tasud: 10 osamakset 538,50 €; 2. aasta tasud: 5 osamakset 646,20 €; NB: Need väärtused on arvutatud vastavalt 2021/22 õppeaastaks kehtestatud tasudele

Sissejuhatus

Esitlus

MSc in Finance on väga rahvusvaheline programm, mille eesmärk on toota tippfinantsspetsialiste. See loodi 2000. aastal ning sai inspiratsiooni anglosaksi mudelist ja meetoditest ning seda peeti Portugali akadeemilises kogukonnas oluliseks pöördepunktiks uuenduste osas. Tugevale ja rangele teoreetilisele alusele tuginedes on rahanduse MSc professionaalselt orienteeritud programm, mis on välja töötatud tihedas koostöös Portugali parimate finantsasutustega.

Esmaklassilise riikliku ja rahvusvahelise teaduskonna õpetatud rahanduse magistrant on rohkem kui kümme aastat tootnud kõrgelt kvalifitseeritud finantsspetsialiste. Need eksperdid on praegu silmapaistvatel kohtadel Portugali ettevõtetes ja finantsasutustes, aga ka rahvusvahelistes finantskeskustes, nagu Madrid, London ja New York.

Püüd tagada programmi rahvusvaheline ulatus – luues professionaalseid ja akadeemilisi võimalusi nii kodu- kui välismaal – on nähtav meie töötajate värbamisel ja programmide valikul. Meie missiooniks on koolitada ja toota kõrgelt kvalifitseeritud tudengeid, kes suudaksid omada silmapaistvaid positsioone finantsteenuste sektoris, kas tööstuses või teenuseid tootvates ettevõtetes Portugalis ja välismaal.

Mõju karjäärile

Rahanduse MCd sobivad neile, kes on huvitatud karjäärist rahandusega seotud valdkondades. Meie kogemus ja meie endistele õpilastele pakutud võimalused on näidanud, et sellelt platvormilt on võimalik teha edukat erialast ja akadeemilist karjääri Portugalis ja välismaal. Rahanduse magistrikraad edendab kõrgetasemelist koostööd ülikooli ja äriringkondade vahel rakendusuuringute tootmise ja partnerluste loomise kaudu praktikaprogrammide jaoks.

Innovatsioon ja turgude kasvav keerukus kogu maailmas on muutnud finantspõhised karjäärid eriti atraktiivseks kõrgetasemelise tausta ja heade kvantitatiivsete oskustega inimestele, võimaldades neil end ametialaselt ümber määratleda ja oma karjääri suunata tegevustele finantsteenuste sektoris. Rahanduse magistriõppesse on oodatud üliõpilased, kes on tulnud täppisteaduste – tehnika ja matemaatika – kraadiõppekavadest lisaks neile, kes on läbinud majanduse ja juhtimise programmid.

Programm ei keskendu ainult akadeemilisele taustale ja annab seetõttu täpse ja kõikehõlmava vaatenurga, mis on suuresti ankurdatud ärisektori tegelikkusele. See võimaldab koolitada kõrgekvaliteedilisi inimressursse, kes suudavad suurepäraselt hoomata tänapäeva finantsturgude keerulist tegelikkust. Õppetöö ei jäta silmist tänapäeva globaliseerumistrendi ning on mõeldud selleks, et koolitada ja valmistada ette spetsialiseerunud spetsialiste, et nad vastaksid kaasaegsetele finantsinnovatsiooni (nt struktureeritud tooted), ettevõtete rahastamise (nt erakapital ja projektirahastamine), riskijuhtimise (nt. nt krediidi- ja äririskide analüüs) ja ärijuhtimine (nt tulemuslikkuse hindamine ja ettevõtte juhtimine).

Rahanduse magistrikraad on võitnud riikliku ja rahvusvahelise maine, mis näitab tehtud valikute edukust. Paljud üliõpilased, kes on lõpetanud oma magistriõppe rahanduses, on nüüd tähtsatel ametikohtadel mitmes Portugali asutuses ja organisatsioonis ning neil on juurdepääs rahvusvahelistele karjäärivõimalustele. Mõned valitud sihtkohad on New York, Madrid ja London. Mitmed teised üliõpilased on otsustanud jätkata akadeemilist karjääri ning asunud uurimistööle ja jätkanud doktorikraadi omandamist. õpinguid mainekates välismaa ülikoolides.

Struktuur

Tunniplaan

Rahanduse magistrid töötavad päevase rühma ja tööjärgse režiimiga.

Kalender, mis sisaldab kõiki tunde, tehakse õpilastele teatavaks iga semestri alguses.

Kursuste puhul, mida õpetavad kutsutud professorid, võib tundide koondumine toimuda vaid mõne päevaga, kuid intensiivsema ajakavaga. Sellistel juhtudel planeeritakse tunnid aegsasti ette, jättes aega vajalike meetmete võtmiseks.

Päevarežiimil on tunnid esmaspäevast reedeni 8.30-18.30 ja laupäeval 9.00-13.00.

Tööjärgses režiimis toimuvad tunnid esmaspäevast reedeni 19.00-22.00 ja laupäeval 9.00-13.00.

Kursuste puhul, mida õpetavad kutsutud professorid, võib tundide koondumine toimuda vaid mõne päevaga, kuid intensiivsema ajakavaga. Sellistel juhtudel planeeritakse tunnid aegsasti ette, jättes aega vajalike meetmete võtmiseks.

Osalemisrežiimid

Católica Porto ärikooli magistriõppes on ühtne, kuid paindlik kohalolekurežiim. Õppekava on koostatud nii, et programmis on minimaalselt kolm semestrit (poolteist aastat). Üliõpilastel, kes soovivad aga omandada magistrikraadi oma erialast tegevust säilitades, on võimalik magistrikraadi sooritada maksimaalselt 5 semestri (kahe ja poole aasta) jooksul, mis võimaldab akadeemilist koormust pikema aja peale jaotada, lepitades sellega graafikud ja professionaalne koormus meistritega. Semestrite algus ja lõpp avaldatakse igal aastal Católica Porto Business Schooli 2. tsükli akadeemilises kalendris (vt Akadeemiline kalender).

Keel

Inglise.

Kõiki aineid võib õpetada inglise keeles, olenevalt välisüliõpilaste arvust.

Toimumiskoht

Católica Porto ärikooli magistrantide loengud toimuvad Católica Fozis Portos.

Homogeniseerimismoodulid

Majanduse ja juhtimise erinevate valdkondade lõpetajatelt võidakse nõuda osalemist ja heakskiitu nende valdkondade intensiivsetel baasettevalmistuskursustel - homogeniseerimismoodulid. Neid kursusi pakub Católica Porto Business School augustis / septembris tundide algusele eelnevatel nädalatel. Seetõttu on nendel tingimustel soovitatav taotlejatel kasutada ühte kahest esimesest rakendusetapist, kuna kolmas etapp ei võimalda juurdepääsu homogeniseerimismoodulitele.

Sisseastumised

Programmi õppemaks

Stipendiumid ja rahastamine

Kooli kohta

Küsimused