Keystone logo
Catolica Porto Business School Magister turunduses
Catolica Porto Business School

Magister turunduses

Porto, Portugal

3 Semesters

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 5520 / per year *

Ülikoolilinnakus

* 1. aasta tasud: 10 osamakset 538,50 €; 2. aasta tasud: 5 osamakset 646,20 €; NB: Need väärtused on arvutatud vastavalt 2021/22 õppeaastaks kehtestatud tasudele

Sissejuhatus

Esitlus

Turunduse magistrikraadi põhieesmärk on tagada seos õpetatavate teooriate ja mudelite ning probleemide tegelikkuse vahel tänapäeva turundustegevuses. Seega kipume kasutama võimalikult palju empiirilist õpetamisviisi koos juhtumiuuringutega. Oleme välja töötanud pragmaatilise lähenemisviisi, mis motiveerib õpilasi tegema kasulikke uuringuid.

Meie MSc programm püüab tugevdada ka ülikooli ja ettevõtete vahelisi suhteid. Seega on meil mõned õpetajad, kes tegutsevad ettevõtetes ja muudes riiklikes või rahvusvahelistes organisatsioonides.

Meie lähenemine kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistide koolitamisele on meie programmi lisandväärtuse keskmes ning see on põhjus, miks tagame oma tulevastele lõpetajatele kõrge tööalase konkurentsivõime ja eduka karjääri.

MSc turunduses viiakse läbi täielikult inglise keeles.

Struktuur

Tunniplaan

Turunduse magistrid töötavad päevase rühmaga ja vajadusel ka tööjärgses režiimis.

Kalender, mis sisaldab kõiki tunde, tehakse õpilastele teatavaks iga semestri alguses.

Kursuste puhul, mida õpetavad kutsutud professorid, võib tundide koondumine toimuda vaid mõne päevaga, kuid intensiivsema ajakavaga. Sellistel juhtudel planeeritakse tunnid aegsasti ette, jättes aega vajalike meetmete võtmiseks.

Päevarežiimil on tunnid esmaspäevast reedeni 8.30-18.30 ja laupäeval 9.00-13.00.

Kursuste puhul, mida õpetavad kutsutud professorid, võib tundide koondumine toimuda vaid mõne päevaga, kuid intensiivsema ajakavaga. Sellistel juhtudel planeeritakse tunnid aegsasti ette, jättes aega vajalike meetmete võtmiseks.

Osalemisrežiimid

Católica Porto ärikooli magistriõppes on ühtne, kuid paindlik kohalolekurežiim. Õppekava on koostatud nii, et programmis on minimaalselt kolm semestrit (poolteist aastat). Üliõpilastel, kes soovivad aga omandada magistrikraadi oma erialast tegevust säilitades, on võimalik magistrikraadi sooritada maksimaalselt 5 semestri (kahe ja poole aasta) jooksul, mis võimaldab akadeemilist koormust pikema aja peale jaotada, lepitades sellega graafikud ja professionaalne koormus meistritega. Semestrite algus ja lõpp avaldatakse igal aastal Católica Porto Business Schooli 2. tsükli akadeemilises kalendris (vt Akadeemiline kalender).

Keel

Inglise.

Kõiki aineid võib õpetada inglise keeles, olenevalt välisüliõpilaste arvust.

Toimumiskoht

Católica Porto ärikooli magistrantide loengud toimuvad Católica Fozis Portos.

Aktuaalset

Sisseastumised

Programmi õppemaks

Stipendiumid ja rahastamine

Kooli kohta

Küsimused