Keystone logo
CCRP Course

CCRP Course

CCRP Course

Sissejuhatus

Kliiniliste uuringute assotsieerunud koolituskursus on 110 moodulkursust, mille juhib vanemteadur ja 25-aastane arst, Dr. Kamal. See kursus pakub koolitust, kogemusi, intervjuusid, viitekirju ja ühendusi, mis on vajalikud kliiniliste teadusuuringute juhendamiseks. Pakume meditsiiniõpetajate, teaduse bakalaureuseõppe lõpetanute ja rahvusvaheliste meditsiiniõpilaste kliiniliste uuringute assistendi koolitust ja praktikat.

Üle 1,9 miljoni õpilase saab igal aastal teaduskraadi. Kuigi mõned lähevad Ph.D., magistri- ja meditsiiniprogrammidele; paljud on valmis oma karjääri alustama. Uutena üliõpilasena, kes taotleb teadustööga seotud tööturgu, võite leida ainult praktikavõimalusi või mõista, et isegi algtaseme teadustöökohtadel on vaja 1-2 aastat kogemusi . Veelgi enam, te võite mõista, et paljud neist töökohtadest nõuavad intensiivset tööjõudu, mis lihtsalt ei vasta teie teaduse kraadi ootustele. Seetõttu tuleks kaaluda reitinguagentuuri karjääri .

84162_Utennavn.jpg

Kliiniliste uuringute assistent või koordinaator juhib ja kontrollib kliinilisi uuringuid, mida juhivad arstid, õed ja teised teaduskraadide omanikud. Erinevalt töökohtadest, mida praegu turul saab taotleda, on reitinguagentuuri positsioon tegelikult palju raskem saada. Kuigi turul on palju üldisi kursusi; oleme näinud, et paljud meie juurde tulnud õpilased ei suuda hiljem tööd leida. Seda seetõttu, et teised kursused ei täienda oma koolitust kogemustega, viited, näited ja ühendused, mis on vajalikud CRA töö tagamiseks. Seda teaduspõhist meditsiinilist positsiooni saab teha farmaatsiaettevõtetele nagu Pfizer või meditsiinikoolides akadeemiliselt.

Sellele vaatamata neile, kes on alati soovinud karjääri meditsiinis või kellel on vahe aasta enne meditsiinikooli ; see on järgmine samm teie karjääri alustamiseks. Kuna positsioon erineb tegelikult laboris töötamisest ja nõuab juhtimisrolli; saate 1-on-1 ühendusi arstide ja meditsiinitöötajatega, mis võib viia meditsiinikooli ja muu meditsiinilise karjääri paremaks rakendamiseks hiljem.

Kõige paremini; paljud neist postitustest võtavad vastu kaugjuhtivaid töötajaid (mõned lubavad teil reisida 20-100% täiskuludega, kaasa arvatud toit, eluase ja reisimine) . See aitab säästa raha, suurendades samal ajal palka. Meie koolituse tasemega reitinguagentuurid võivad eeldada, et nad maksavad 7000- 12 000 dollarit kuus ; summa, mis pole teistes teaduskraadide karjäärides tavaline.

Paljud reitinguagentuurid on tegelikult välismaalased, kes otsustasid mitte võtta USMLE-d või korrata elukohatõbe. Tegelikult tulevad mõned meie õpilased kohe pärast Ameerika Ühendriikidesse minemist ja küsivad, mida teha Ameerika Ühendriikide MBBS-i kraadiga.

Erinevalt sellest, mida olete õppinud 3-4 aasta jooksul ülikoolis või rahvusvahelises koolis; CRA-le saadaolev teave põhineb teie kraadil. See ei tähenda kordamist, mida olete õppinud undergradis ja seega on meil 110 moodulit (rohkem kui ükski teine ​​kursus olemas), et saaksite soovitud positsiooni CRA-s. Kuna me pakume ka intervjuukoolitust (1-on-1 juhendamistoimingud) nende ettevõtjate intervjuude mitmel korral; võite oodata intervjuu taotluse turvalisuse tagamiseks ja kõigi voorude läbimiseks.

Asukohad

  • Norwood

    Norwood, Ameerika Ühendriigid

    Programmid

      Küsimused