Keystone logo
CEI Escuela de Diseño y Marketing

CEI Escuela de Diseño y Marketing

CEI Escuela de Diseño y Marketing

Sissejuhatus

136284_136171_rsz_cei_sevilla_interiores_3.jpg

Meist

CEI - innovatsiooniuuringute keskus - on 21. sajandi digitaalse disaini kool, mis asutati 20. sajandil (1991). Oleme Adobe, Apple, IBM, Maxoni ja Google Partneri ametlik koolituskeskus , mis on spetsialiseerunud digitaalse turunduse ja disaini sektorile ning millel on kontorid Madridis, Sevillas ja peagi ka Lissabonis. Meie kursused, magistrikraad ja kõrgem kraad on välja töötatud neljas valdkonnas: graafiline disain , veebiarendus , digitaalne turundus ning digitaalse video redigeerimine ja järeltöötlus (VFX) ning liikumisgraafika .

Nüüd teame, et meil oli õigus, kui 1991. aastal valisime kvaliteetse õppetöö disainikooliks . Meie maksimum oli, on ja jääb ka edaspidi nii, et kui kooliaeg lõpeb, saab õpilane suurepäraselt hakkama koolituse ajal õpetatavate tehnikatega. Sel põhjusel on valdav enamus tuhandetest meie klassiruumidest läbi käinud õpilastest sisenenud tööturule või parandanud oma töötingimusi pärast õpingute lõpetamist CEI-s: Design School .

Sektoris on enam kui 29 aastat , enam kui 15 000 koolitatud üliõpilast ja kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistide meeskond. CEI eesmärk on täiendada oma õpilaste oskusi, kohandades neid pidevalt maailma tööturu tugevate nõudmistega. Lisaks on meie kool pälvinud haridusliku tipptaseme auhinnad 2018 ja 2019 parima näost näkku koolituskeskuse, professionaalse sisestuse parima haridusprogrammi, parima näost näkku koolituskeskuse veebisaidi ja parima professionaalse koolituskeskuse kategoorias.

Meie meetod

Kas soovite teada CEI meetodit: Disainikool?

Need on mõned kõige olulisemad omadused:

Klassiruum ja veebiklassid

Me teame, et parim viis meie kursuste, magistrikraadide ja kõrgemate kraadide moodustamiseks mõeldud teoreetiliste ja praktiliste kontseptsioonide õppimiseks on erialaõpetaja pidev ja pidev kohalolek õppeaine alal, kes juhendab ja juhib õpilase pidevat ja isiklikku õppimist, tagades nende maksimaalse kasutamise.

Kuid alati, eesmärgiga kohaneda kõigi meie õpilaste vajaduste ja oludega ning eelkõige neile, kes ei saa iga päev meie juurde tulla, pakume ka meie kaugõpet või veebipõhiseid õpinguid .

Väikesed rühmad

Hea väljaõpe tuleks õpetada väikestes rühmades, kuna õppetöö kvaliteet tõuseb, mille tulemuseks on õpilaste iga õppetöö käigus välja töötatud õppeaine või magistriõppe tulemuslikkus. Suurimas CEI Madridi ja Sevilla klassiruumis on mahutavus 15 õpilasele ja väikseim 8 inimesele, umbes 10-liikmelised rühmad on normaalsed.

Garanteeritud õppesüsteem

Pärast registreerumist on üliõpilasel soovi korral võimalus korrata CEI: Disainikoolis juba läbitud kursust, magistrikraadi või kõrgemat kraadi, garanteerides sellega valitud aine täieliku õppimise.

136283_136168_escuela-de-diseno.jpg

Graafikute mitmekesisus

Just meie peame koolina kohanema õpilaste vajadustega, mitte vastupidi. Sel põhjusel on CEI: Disainikoolil kõigi õpingute jaoks hommikune, pärastlõunane ja õhtune ajakava , et muuta parim koolitus sobivaks muude akadeemiliste või ametialaste ülesannetega.

Tööbüroo

Pärast koolitusperioodi ei piirdu meie kool üksnes meie õpilaste ja vilistlaste andmebaasi pidamisega. Meie 28-aastane kogemus ja kontaktid selles keskkonnas muudavad meie tööpanga üliõpilaste jaoks ülioluliseks tööriistaks töö saavutamiseks. Saadaval ükskõik millisesse meie stuudiosse , täiesti tasuta.

Kirjalik töögarantii

Registreerides ükskõik millise meie kutsealase magistrikraadi või kõrgema kraadi, saate kasutada meie kirjalikku töögarantiid, millega me pühendume teile kuni 6 kuu jooksul teie õpingutega seotud töö leidmiseks.

Teie õpingute osa murdosa

Me hõlbustame oma kursuste, alglaagrite, magistrikraadide ja kõrgemate kraadiõppe realiseerimist, andes keskuse poolt automaatselt ja viivitamatult finantseeringu, jagades õpingute summa otsekorraldusega. Õpingute eest saate maksta 3, 6 või kuni 10 kuu jooksul.

Peakorter

Madrid

CEI Madridil on kaks 100 meetrist eraldatud ruumi: kool, mis on täielikult ja eranditult mõeldud koolituseks, ja teiselt poolt Coffice, kus asub kooli kohvik, töökoda õpilaste ja vilistlaste jaoks ning ruum töötubade, töötubade ja meistriklasside kohaletoimetamiseks.

Sevilla

Sevilla CEI-l on uued rajatised. Ligi 300 m2 suurune ruum kesklinnas paljude uute võimalustega, nagu raamatukogu, fotostuudio, joonestusruumid ja digitaalne illustratsioon.

Mida teie õpingud tasuta hõlmavad?

 • 3 tundi akadeemilist või ametialast orienteeritust õpilase kohta
 • Ühine tööruum
 • Iga kuu mitu meistriklassi ja töötuba
 • Piiramatu Google'i draiv iga õpilase jaoks, igavesti
 • Veebiklassid päevadel, kus te ei saa isiklikult osaleda
 • Vahetuse võimalus Madridi, Sevilla ja Lissaboni vahel (2020/2021)
 • .Com domeen ja iga õpilase enda hostimine aastaks
 • Tööpank ja / või kirjalik töögarantii
 • Uuringute täielik või osaline kordamine, kui üliõpilane seda nõuab

Asukohad

 • Madrid

  Calle de Rodríguez San Pedro, 2 y 10, 28015 Madrid, , Madrid

 • Seville

  Calle Conde de Cifuentes, 4, 41004 Sevilla, , Seville

  • Madrid

   Madrid, Hispaania

   • Valencia

    Carrer de Santa Teresa, 6, 46001, Valencia

    Küsimused