Keystone logo
Central European Management Institute (CEMI)

Central European Management Institute (CEMI)

Central European Management Institute (CEMI)

Sissejuhatus

Tere tulemast 100% online MBA tulevikku!

Kes me oleme?

Euroopa südames - Praha linnas , kus esimene ülikool loodi juba 1348. aastal, pakub Kesk -Euroopa Juhtimisinstituut ( CEMI ) ainulaadseid Ühendkuningriigis akrediteeritud 100% veebipõhiseid MBA -programme, mida õpetavad inglise keeles meeskond kogenud ülikooli juhendajaid üle kogu maailma. MBA programmid aadressil CEMI on loodud rahvusvaheliste üliõpilaste ja ülemaailmse tööturu vajadustele. Rohkem kui 1600 üliõpilasega CEMI kuulub Euroopa kõige olulisemate veebipõhiste MBA -õpingute pakkujate hulka.

Meie MBA üliõpilase lõpuaktus Prahas

Miks peaksite valima meie kooli?

1. Tunnustatud Ühendkuningriigi akrediteering

Meil on prestiižne rahvusvaheline akrediteering Ühendkuningriigi ametiasutuselt ASIC (Accreditation Service for International Schools, Colleges and Universities). Täites loengute, õppejõudude ja õpetamispraktika kvaliteedi kõige keerukamaid kriteeriume, oleme ainus asutus Kesk-Euroopas, kes on saavutanud ASIC Premier Institution kõrgeima positsiooni. See akrediteering kehtib kuni 2022. aasta maini.

2. Rahvusvaheline juhendajate meeskond

Teie MBA programmi õpetavad kogenud ülikoolijuhendajad sellistest riikidest nagu USA , Ühendkuningriik , Hispaania , Itaalia , Prantsusmaa , Iirimaa , Brasiilia , Tšehhi - tõeliselt ülemaailmne teadmiste jagamine, kas te ei arva?

<img class = " image-element img-responsive " title = " Mõned meie MBA juhendajad <span translate = " no "> CEMI instituut" src = "https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit /element/11/118572_MyPost1.jpg "alt =" Mõned meie MBA juhendajad CEMI instituudis "/>

3. Taskukohane õppemaks, isiklik lähenemine

Meie õppemaks algab 3,956 € ilma käibemaksuta kogu MBA programmi jaoks (see pakkumine kehtib ainult kuni 31.12.2019) . Lisaks saate õppemaksu tasuda kuni 12 osamaksega . Kuna programm on 100% veebis, ei ole programmi läbimiseks vajalikke majutus- ja reisikulusid. Välisriikide üliõpilased ei maksa käibemaksu .

Kogu teie õpingute ajal hoolitseb teie isiklik õppekonsultant kõigi teie õppimisvajaduste eest ja juhendab teid õpingute ajal - alates õppelepingu koostamisest kuni lõpetamistseremooniani.

Meie ruumid osalise tööajaga MBA üliõpilastele

Kuidas saate kasu meie MBA -st?

 • 84 % meie lõpetajatest ütlesid, et said MBA õpingute ajal kasulikke praktilisi teadmisi ja oskusi.
 • 74 % meie lõpetajatest said kasu MBA õpingutest, lahendades oma praegustel töökohtadel konkreetseid küsimusi ja konkreetseid olukordi.
 • 73 % meie lõpetajatest tunnevad tänu MBA kraadile konkurentsieelist ja kasumit tööturul võrreldes inimestega, kellel pole MBA kraadi.
 • 62 % meie lõpetajatest väidavad, et neil on pärast MBA lõpetamist ettevõtte jaoks suurem väärtus.
 • 61 % meie lõpetajatest väidavad, et teadmised oma MBA -st avasid nende ettevõtetele uusi võimalusi .
 • 58 % meie lõpetajatest said parema töökoha teises ettevõttes või edutati ettevõttes, kus nad tegelikult töötasid.
 • 57 % lõpetajatest ütles, et nende professionaalsete kontaktide võrgustik laienes tänu MBA õpingutele.

See uurimisagentuuri STEM/MARK uurimus viidi läbi 2018. aastal 200 MBA lõpetaja küsitlusprooviga ettevõttest CEMI .

Mida ütlevad meie lõpetajad oma MBA kohta?

Anastasija Zapletalova, MBA - Randstad Holdingu müügi- ja turunduskonsultant

Kristina Stipovic, MBA - Manager Karjääri Arenduskeskus, Amsterdam University

Christopher Seviour, MBA - punkerikaupleja, ARTE punker

118528_1-mees.jpg

Vladimira Babjakova, MBA - Bratislava pangandusülikooli äridirektor

„Lektorid olid suurepärased, nad on inimest, kellel on tõeline kogemus , keda nad saavad meile edasi anda ja mida ei leia raamatutest, vaid nende huvitavatest ja põnevatest kogemustest. Õpetajad olid täiesti hämmastavad. Tundsin, et nad on professionaalid, kellel on kogemusi . Ma arvan, et kõik juhendajad olid väga kvalifitseeritud. See tõukas mind edasi strateegilise juhtimise ja kontrolli valdkonnas. ”

MBA lõpetanud Sarka Richterova

Sarka Richterova, MBA - klienditeenindus , ArcelorMittal

„Rahvusvahelised õppejõud erinevatelt erialadelt, nende ettekujutus antud probleemidest ja sellele järgnev rakendamine igapäevases praktikas õpetasid mind olema suure töörühma parem ja tõhusam liige. Hakkasin kohe praktikas kasutama palju teoreetilist teavet ja tänu saadud teadmistele olen otsustavam ning suudan eesmärgid selgelt määratleda . ”

MBA lõpetanud Jiri Rada

Jiri Rada, MBA - sektori müügijuht , Candy Hoover

„Valisin CEMI , kuna see pakub välja töötatud e-õppe süsteemi, mis võimaldas mul ühendada oma tiheda töögraafiku õpingutega . Võin öelda, et kõik juhendajad, kellega suhtlesin, jätsid mulle tänu professionaalsele ja akadeemilisele kvaliteedile hea mulje. Soovitan kindlasti õppida asukohas CEMI . Sellest oli mulle suur kasu ja see on hea eelis minu edasisele karjäärile. ”

MBA lõpetaja Ditta Hlavackova

Ditta Hlavackova, MBA - maksunõustaja , HLB puhverserver

“Olin juhendajatega meeldivalt üllatunud; Mulle meeldis, et nad olid ranged, alati võrgus , väga toetavad ja motiveerivad ning mulle meeldis eriti nende rahvusvaheline lähenemine . ”

MBA lõpetanud Lucie Ciskova

Lucie Ciskova, MBA - Commercial direktor Business anda

„Näen oma uuringu suurimat kasu oma diplomitööst, milles pühendusin järgmise kahe aasta strateegia seadmisele ettevõttele, kus praegu töötan. Soovitan kindlasti CEMI oma sõpradele ja kolleegidele . Pean seda kogemust oma töös väga kasulikuks ! ”

Võtke meiega julgelt ühendust, vastame hea meelega kõigile teie küsimustele!

119678_mikaorez.jpg

Stepan Mika , instituudi CEMI

119688_KeystoneAJ1.png

Asukohad

 • Prague

  Mezi Vodami 639/27 143 00 Prague - Modřany, , Prague

Programmid

  Asutus pakub ka:

  Küsimused