Keystone logo
Cencalli Institute of Family Therapy

Cencalli Institute of Family Therapy

Cencalli Institute of Family Therapy

Sissejuhatus

Mehhiko perekondade õppimiseks, hooldamiseks ja rehabilitatsiooniks on hädavajalike väljaõppinud inimressursside olemasolu tinginud pereteraapiainstituudi "Cencalli" loomise. Institutsioon, mis võttis endale ülesandeks anda Mehhikos pereteraapiale akadeemiline märkus, mis toetaks selle lõpetajaid ametlike dokumentidega, mille ta saavutas alates 1987. aastast, olles esimene institutsioon Mehhikos, millel oli kraadiõppe programm õpingute ametliku kehtivuse tunnustamisega rahvahariduse sekretär.

Sellest hetkest alates on Cencalli Instituut koolitanud pereteraapias enam kui 40 põlvkonda spetsialiste ja õpetajaid erinevatest asutustest, nagu IMSS, DIF, IPN, INMUJERES. Tema teaduslikud uuringud on võimaldanud tal avaldada spetsiaalseid artikleid Mehhiko ja välismaa ajakirjades, nagu Family Systems Medicine ja Family Process, samuti raamatuid, mille on välja andnud teiste seas mainekad kirjastused, nagu Manual Moderno ja Trillas, mille tulemuseks on tema registreerimine CONACYTis, haridusasutusena ja teadustöö.

Cencalli instituut on tegelenud ka Mehhiko pereteraapia alaste teadmiste levitamisega, korraldades iga kahe aasta tagant kollokviumit, mis koondab meie riigi mainekamaid perede ja pereteraapia uurijaid.

Asukohad

  • México

    Galeana,1255, 31500, México

    Küsimused