Keystone logo
Central South University of Forestry & Technology

Central South University of Forestry & Technology

Central South University of Forestry & Technology

Sissejuhatus

Kesk-Lõuna metsanduse ja tehnoloogia ülikool

1958. aastal asutatud Kesk-Lõuna-Metsanduse ja Tehnoloogia Ülikool (CSUFT) on kujunenud omapäraseks ja multidistsiplinaarseks ülikooliks, mis hõlmab nii palju kui üheksa distsipliini, sealhulgas teadust, inseneriteadust, põllumajandust, vabakunsti, majandust, õigust, juhtimist, haridust ja kunsti. "ökoloogia, metsandus ja roheline tööstuse tehnoloogia" kui selle konkurentsivõimelised servad. Sellel on mobiilsed doktoriteaduse ja uurimiskeskused ning volitused doktorikraadi andmiseks.

Asub Changsha, Hunani provintsi pealinnas, CSUFT on kõrgkool, mida toetavad Hunani provintsi Rahvavabariik ja Hiina Riiklik Metsandusamet .

115232_CSUFT0021.jpg

Ülikooli pindala on 92 hektarit , kus hoone pindala on 1,01 miljonit ruutmeetrit ning tal on kokku 2,38 miljardi jüaani väärtuses põhivara, õppevahendid ja R

Ülikoolis on ligi 30 000 täistööajaga üliõpilast ja täiskoormusega 1541 õpetajat . Ülikoolis on viis liikuvat doktoriteadust ja uurimiskeskust, mis pakub viit doktoriprogrammi ja 16 esimese astme erialade magistriprogrammi, seitsme kategooria volitatud erialase magistri kraadi.

Samuti on sellel eriline ja konkurentsivõimeline teadus- ja uurimisplatvorm, mis esindab riiklikku kõrgtaset, näiteks riikliku tasandi vaatlus- ja katsetusjaam, Lõuna-Hiina metsanduse ökoloogilise rakenduse riiklik insenerlabor ja Hunani rohelise arengu instituut.

Alates selle asutamisest 59 aastat tagasi on ülikool kasvatanud rohkem kui 160 000 kõrgemat spetsialisti. Lõpetajad on olnud mõjukad mängijad seotud tööstusharudes, sealhulgas metsanduses, keskkonnakaitsesektoris ja mööblitööstuses.

Kesk-Lõuna-metsanduse ja tehnoloogia ülikoolil (CSUFT) on väga mitmekesine kogukond, millel on tugev rahvusvaheline õhkkond. Viimase kümne aasta jooksul on mitmed kümned riigid, sealhulgas Venemaa, Suurbritannia, Prantsusmaa, Soome, Saksamaa, Hispaania, Itaalia, USA, Kanada, Mehhiko, Kõrgõzstan, Kasahstan, Korea Vabariik, Jaapan, Tai, Vietnam, Taiwani, Tai Pakistan, Ghana ja Nigeeria on otsustanud õppida ja jätkata täiendõpet CSUFT-s.

115222_CSUFT6.jpg

Pärast Kesk-Lõuna metsanduse ja tehnoloogia ülikooli (CSUFT) asutamist, pärast haridusministeeriumi heakskiitu, asutati Bangor College of CSUFT (edaspidi "Bangor College") Bangori Ülikooliga Ühendkuningriigis. Bangori Ülikooli andekate õpetamise režiimi ja õppekavade süsteemi kasutuselevõtust annavad mõlemad ülikoolid Briti kõrgharidussüsteemiga kooskõlas erinevaid õpetamisvahendeid, sealhulgas õpetajat ja kõrgharidust harida. Kõik spetsialiseeritud kursused, mille suhtes kohaldatakse Briti QAA (Quality Assurance Agency) järelevalvet, on juhendatud ja hinnatud täies ulatuses inglise keeles. Bangor College'is õppinud õpilased saavad oma bakalaureusekraadi nii CSUFT-ist kui ka Bangori Ülikoolist Suurbritannias ja CSUFTi bakalaureuseõppe diplomid.

Maaliline ülikoolilinnak on hea elupaik enam kui 1100 taimestiku liigile, mille rohelus on üle 60%. Sellele on omistatud „Riikliku metsastamise mudeli üksus” ja „Botaanikaaedade kaitse rahvusvaheline üksus”.

Ülikoolilinnad on hästi varustatud õpilaste paremaks õppimiseks ja elamiseks. Rahvusvaheliste üliõpilaste korter asub ülikoolilinnak, kus on üheinimesetoad ja kahekohalised toad. Vastavalt rahvusvahelisele ühiselamu standardile on igas toas lääne stiilis vannituba, rõdu, konditsioneer, külmkapp, veemahuti, televiisor, kirjutuslaud, riidekapp, lauatelefoni- ja võrguliides arvutite jaoks.

WIFI täieliku katvuse tõttu kogu ülikoolilinnakus saavad õpilased oma korteris ööpäevaringselt hõlpsasti juurde pääseda. Ülikooli ümbruses on kergesti leitavad kaubanduskeskused, supermarketid, Hiina ja Lääne-restoranid ning ka spordikeskused.

115221_CSUFT5.jpg

Lisaks on CSUFT-l mugav liiklus, kus on palju transpordivahendeid, mis on teile kättesaadavad kõikidesse sihtkohtadesse Changshas ja enamikus suurlinnades üle maailma, sh metrood, bussid, maglevi rongid, kiirrongid ja lennukid.

Lühitutvustus Changshast

Asutatud aastal 1958, Kesk-Lõuna-Metsanduse Ülikool

Hunani provintsi pealinnana asub Changsha Hiina keskosas, silla vahel põhja ja lõuna vahel ning seos ida ja lääne vahel. See asub Jangtse jõe ida-lääne telje ja Pekingi-Guangzhou põhja-lõuna telje ristmikul. Seepärast on see oluline linnakeskuse sõlmpunkt Jangtse ja Jangtse majandusvööndi keskel. Pekingi-Guangzhou ja Shanghai-Kunming kiirraudteeliinid kohtuvad siin; kuuli rongiteenus, mis ühendab Changsha ja enamiku Hiina suurlinnu.

Changsha ühistransport on väga arenenud. Changsha omab Hiinas viiendat suurimat lennujaama Huanghua lennujaama, mis muudab selle oluliseks terviklikuks transpordisõlmeks. Huanghua lennujaama ja Changsha Lõuna raudteejaama (kiirraudteejaam) kogub esimene Hiina keskmise ja madala kiirusega maglev raudteeliin. Changsha metrooliin 1 ja metrooliin 2 kohtuvad Wuyi äritegevuse põhivaldkonnas, mis on Changsha kõige dünaamilisem kaubanduskeskus. Intelligentne avaliku jalgratta rentimise süsteem ja autode jagamise teenus, mis katab kogu Changsha linnaosa, võimaldades elanikel jalgrattaga teatud ajal, igal ajal, Wechati abil kiirenemist ja tagastamist.

Changshal on 55 kõrgharidusasutust , 97 sõltumatut teadusasutust , 52 Hiina Teaduste Akadeemia ja Hiina inseneriakadeemia akadeemikut, 14 riiklikku inseneriteaduste (tehnoloogia) uurimiskeskust, 15 riiklikku võtmetehnoloogia laborit ja 12 riiklikku ettevõtte tehnoloogiakeskust. Changsha on tuntud ka Hiina ja välismaal oma teaduslike uurimistulemuste kohta, sealhulgas hübriid-riisikasvatustehnoloogia, Tianhe superarvuti ja 3D-paagutamise printer, esimene Hiinas.

115219_CSUFT3.jpg

Changsha on "maastiku linn", mis on täis ilu . Changsha metsamajandus on jõudnud 54,71 protsendini. See on riiklik ökoloogilise ehitusprojekti linn ja riiklik metsa linn. Yuelu mägi näeb välja nagu tulekahju koos sügise vahtpuudega. Tianxin Pavilion pakub suurepäraseid vaateid, kui kaugel sellest kaugel vaatate. Xiangjiang vesi voolab ülespoole põhja ja Orange'i saar asub rahulikult Xiangjiangi jõe keskel.

Seal on ka Dawei Mountaini metsapark ja Huitangi kuum kevad, koos paljude kuulsuste elamutega, mis kõik on kas kuulsad turismisihtkohad või vaatamisväärsused, muutes Changsha ühe suurepärase turismilinna esimese rühma riiginõukogu poolt. Hiina.

Asukohad

  • Changsha

    Shaoshan South Road, No. 498, Changsha, Hunan, P.R.China, 410004, Changsha

    Programmid

    Küsimused