Keystone logo
Centrale Nantes

Centrale Nantes

Centrale Nantes

Sissejuhatus

1919. aastal asutatud Centrale Nantes koolitab Prantsuse insenerikoolide ( grandes écoles d'ingénieurs ) traditsioone järgides mitmekülgseid insenere väga kõrgele teaduslikule ja tehnilisele tasemele. Varustatud tugeva juhtimiskultuuriga, suudavad nad asetada teaduslikud teemad globaalsesse konteksti, hõlmates keskkonna- ja ühiskonnaprobleeme.

Ecoles Centrales Groupi (Lille, Lyon, Marseille, Nantes ja Pariis) liikmena pakub Centrale Nantes kõrgeima kvaliteediga õppeprogrammi rangelt valitud õpilastele. Nantes'i ülikoolilinnakus on üle 2000 õpilase.

Meie laialdased sidemed maailma tippülikoolidega avavad rahvusvahelisi õppimisvõimalusi. Kool kuulub ühte eksklusiivsemasse võrgustikku, mis aina laieneb, eriti India, Jaapani, Brasiilia ja Venemaa suunas.

Lisaks sellele tuntud koolitusele toodab Centrale Nantes paljude tugevate institutsionaalsete ja tööstuslike partnerluste toel maailmatasemel akadeemilisi ja rakendusuuringuid. Teadus ja haridus on koolis alati käinud käsikäes. Teaduslikud kursused kuuluvad kooli õppejõudude uurimisvaldkondadesse ja nad viivad oma uurimistööd läbi kooli laborites. See osmoos hariduse ja teadustöö vahel on väärtuslik, kasulik ja tagab teie õpingute kvaliteedi Centrale Nantes .

Innovatsioon ja tugi

Centrale Nantes saate olla kursis majandusmaailmaga, innovatsiooni keskmes. Uuendusliku uurimise, ettevõtlikkuse ja praktilise rakendamise vaimus seisavad meie koolitused teid silmitsi 21. sajandi suurte väljakutsetega, ühendades teooria ja "tegemise".


Centrale Nantes on kaks peamist innovatsiooni- ja loomisvahendit : ületamatud uurimisplatvormid (ookeani testimisrajatised, dünaamilised ja staatilised testimised, kiirtootmine, mootorite katsestendid jne) ja inkubaator, millel on 20-aastane kogemus startup projektide toetamisel. Kuna insener arendab tooteid ühiskonnale, õpid sa tundma, kuidas ettevõtted töötavad ning arendad sinu võimet neid luua, arendada ja hallata. Neid, kes soovivad asutada oma ettevõtte, on Centrale Audencia ensa Nantes'i äriinkubaator abiks.

Meie jaoks on peale teadmiste jagamise kõige olulisem toetada teid teie isiklike ja karjääriarenguplaanide koostamisel, olgu need siis juba täpselt määratletud või alles käsitlemisel. Seetõttu on iga koolitusprogramm erinev ja juhendamine, millest siin kasu saab, suurendab teie isiklikku kasvu ja karjääri arengut.

Juurdepääs tipptasemel tehnoloogiaplatvormidele

Innovatsiooni ja avatuse allikana pakub Centrale Nantes tugevaid sidemeid tööstusega ning omab tipptaseme mainet kogu maailmas. Kooli uurimisüksustel on oma vastavates valdkondades ainulaadsed eksperimentaalsed seadmed, eriti mereväe hüdrodünaamika, vedelikumehaanika, tsiviilehituse, kokkupõrketestide, virtuaalreaalsuse, robootika ja mehaanilise töötlemise valdkonnas. Teaduslaborid on täielikult integreeritud kooli haridusprogrammi, et tagada inseneriüliõpilastele õpe-uuringud ja rikastada nende koolitust, võimaldades neile juurdepääsu induktiivsele pedagoogikale laborites ning võimaldades neil, kes alustavad oma karjääri teadus- ja arendustegevuses, valmistuda oma õpinguteks. tulevased kohustused.

Siin on Centrale Nantes tipptasemel rahvusvahelise magistriprogrammi pakkumine: 6 rahvusvahelist magistrit (inglise keeles õpetatavad kursused) 14 spetsialiseerumisega:

Linn ja linnakeskkond:

 • Atmosfäär, vesi ja keskkond
 • Arhitektuur, õhkkond, linnakeskkond

Masinaehitus:

 • Täiustatud komposiit, tehnika ja teadus
 • Täiustatud tootmine
 • Energeetika ja tõukejõud
 • Arvutusmehhaanika

Juhtimine ja robottehnika:

 • Täiustatud robootika
 • Signaali- ja pilditöötlus
 • Juhtimissüsteemid

Tsiviilehitus:

 • Materjalid ja struktuurid oma keskkonnas

Tööstustehnoloogia:

 • Agile Factory Management
 • Arukas ja ühendatud ettevõte

Meretehnoloogia:

 • Ocean Engineering hüdrodünaamika
 • Atlandi kapten laevade käitamise ja merelaevanduse valdkonnas

Ülikooli omadused

Praktiline teave

Rahvusvaheline büroo aitab välistudengitel täita administratiivseid nõudeid ja saada majutust ülikoolilinnaku lähedal. Centrale Nantes pakub ka palju tegevusi erinevate klubide ja ühenduste kaudu.

  Stipendiumid ja rahastamine

  SummaAvalduste vastuvõtu lõppkuupäev
  Elite Scholarship3,000 EURFebruary 29, 2024

  Asukohad

  • Nantes

   Ecole Centrale de Nantes International Relations Office 1 rue de la Noé BP 92101

  Küsimused