Keystone logo
Centre for Advanced Studies of the North  (Centro de Estudios Superiores del Norte)

Centre for Advanced Studies of the North (Centro de Estudios Superiores del Norte)

Centre for Advanced Studies of the North  (Centro de Estudios Superiores del Norte)

Sissejuhatus

Centro de Estudios Superiores del Norte tekkis Chihuahua linnas alternatiivina kõrgema taseme õpingutele 1997. aastal. Bakalaureusekraadiga õigusteaduses, avalikus raamatupidamises ja ärijuhtimises esindas see tol ajal uskumatult avangardset moodi kogu staatuses: professionaalset karjääri abiga peamiselt laupäeviti.

Eelnev võimaldaks meie potentsiaalsetel üliõpilastel teha oma igapäevaseid tegevusi nii pere-, töö- kui ka töökeskkonnas, samuti saaksid nad mõnda muud akadeemilist tegevust ette võtta, sõltumata sellest, et välisüliõpilased saaksid nädalavahetusel õppida, ilma et oleks vaja elama asumine Selles kohas, mis paljude jaoks, arvestades nende isiklikke kohustusi, oleks võimatu, ei nõua nad lisaks ülikooli ettevalmistamise kuludele ka majutust ja üliõpilaste elamiskulusid. Võimalus muudab üliõpilase produktiivseks, omafinantseeringuks, et täita asutuse tagasihoidlikke tasusid.

Algusest peale hakkasime hankima ja vajadusel pakkuma ametlikku kehtivusandmeid, mille saime SEP -ist, kuid mitte enne, kui ammendasime kõik agentuuri kehtestatud nõuded.

Samuti võtame endale kohustuse koolitada suurepäraseid professoreid, kellel on tunnustatud kutse- ja õpetamiskogemus, kes tõlgendavad ustavalt meie uuendusliku haridussüsteemi vaimu, kus õppimine ja uurimistöö on projekti nurgakivi.

Algusest peale on meil heterogeenne üliõpilaskond, mis koosneb väga erinevate erialade professionaalidest, bürokraatidest, ärimeestest, kaupmeestest, töötajatest, koduperenaistest ja üldiselt lõputust hulgast inimestest, kes on meis alati täitumisvõimaluse leidnud. Mitmed neist on tundnud heameelt, et isegi tudengitena hakkavad nad triumfe saama kutsetegevuses, milles nad praegu valmistuvad.

Asukohad

  • Chihuahua

    Chihuahua, Mehhiko

    Küsimused