Keystone logo
Centre for Postgraduate Studies in Orthodontics of the Valley of Anahuac (Centro de Estudios de Posgrado en   Ortodoncia Valle de Anahuac)

Centre for Postgraduate Studies in Orthodontics of the Valley of Anahuac (Centro de Estudios de Posgrado en Ortodoncia Valle de Anahuac)

Centre for Postgraduate Studies in Orthodontics of the Valley of Anahuac (Centro de Estudios de Posgrado en   Ortodoncia Valle de Anahuac)

Sissejuhatus

Valle de Anahuaci ortodontia kraadiõppe keskus on asutus, mis õpetab ortodontia eriala hambaarstidele, hambaarsti eriala lõpetanutele, hambaarstidele ja stomatoloogidele.

See asutus alustas tööd 9. augustil 1984. aastal.

Hoolitseme oma õpilaste ettevalmistamise eest ortodontia valdkonna spetsialistidena, kes on võimelised teostama igat liiki vale hambumuse tuvastamist, diagnoosimist ja raviplaani, samuti vajalikku ortodontilist ja näo -lõualuu ortopeedilist ravi.

SSA läbiviidud uuringutes on hinnanguliselt 87 protsenti riigi hambaarstidest tegelenud üldarstiga, 13 protsenti mõne erialaga, millest vaid 3 protsenti kuulub ortodontiasse. See viitab inimressursside puudumisele üleriigiliselt ortodontia valdkonnas, mis on võimeline teostama ravi, mille eesmärk on lahendada vale hambumus.

Bakalaureuseõppe õppekava raames on ortodontial väga väike koht, keskendudes kraadiõppe taseme õppimise vajadusele; Seetõttu püüavad paljud hambaarstid parandada väärarenguid, ilma et neil oleks vähimatki aimu ortodontia põhimõtetest, põhjustades seeläbi veelgi suuremaid probleeme, mida on hiljem võimatu parandada.

Asukohad

  • México

    Avenida Sendero Divisorio,200, 67195, México

    Programmid

      Küsimused