We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Centria University of Applied Sciences

Centria University of Applied Sciences

Centria University of Applied Sciences

Sissejuhatus

Centria University of Applied Sciences - suure südamega ülikool!

Pakume õpilastele laia valikut haridusvõimalusi, praktiliselt orienteeritud õpetamismeetodeid ja häid ühendusi professionaalse maailmaga. Õppekeskkond on uuenduslik, hooliv ja mitmekultuuriline, õpilasi üle maailma.

Pakume bakalaureuse- ja magistrikraadi inseneri-, äri-, sotsiaaltöö-, tervishoiu-, muusikapedagoogika- ning humanitaar- ja haridusalal. Centria ligi 550 üliõpilast. Igal aastal on umbes 90 lõpetajat välisüliõpilased.

Meie õpilased naudivad tihedat kogukonda ja sooja õhkkonda, kus õpetajad ja töötajad on kergesti ligipääsetavad. Õpperühmad on väikesed, mis tagab, et iga õpilane saab õppimiseks vajalikku tähelepanu. Centria õpilastele õppe- ja karjäärinõustamist.

Pakume mitmeid soome ja inglise keele kraadiõppe programme oma ülikoolilinnakutes Kokkolas, Pietarsaares ja Ylivieskas. Meie õpetajad on alati valmis vestlema ja aitama ning püüame oma õpilasi ka mitmel muul moel toetada. Centria kõrgkoolis õppimine on väga mitmekülgne ja loenguid korraldatakse nii auditoorsetes ruumides kui ka kaugõppes. Õpetamine on väga praktiline ning õppemeetoditena kasutatakse laialdaselt töötubasid ja projekte, mis võimaldavad õpilastel õpetatavatest teemadest realistlikult aru saada. Iga programmi raames toimuvad ettevõtete külastused, mis annavad õpilastele hea ülevaate tegelikust tööelust ja aitavad õpilastel luua võrgustikke potentsiaalsete tööandjatega.

Mida me pakume:

 • Inspireeriv õpikeskkond
 • Väikesed uuringurühmad
 • Ühine õpilaskond
 • Praktiliselt orienteeritud uuringud: projektid ja töötoad
 • Fantastiline rahvusvaheline ja hooliv õhkkond
 • Suurepärased ühendused tööeluga
 • Ettevõtte külastused
 • Ülikoolilinnakud, mida ümbritseb hingemattev loodus
 • Sõbralikud inimesed ümberringi
 • Turvaline õpikeskkond

Centria teadus- ja arendustegevus

Centria teadus- ja arendustegevus on nimetatud institutsiooni üheks tugevuseks ja selle edu on tunnustatud riiklikul tasandil!

Meie teadus- ja arendustegevuse kolm tugisammast on teadus- ja arendusprojektid, arendusteenused ja haridusteenused. Meie teadus- ja arendustegevuse eesmärk on aidata ettevõtetel ja kohalikul tööstusel suurendada oma konkurentsivõimet ja teadmisi.

Hindame tihedat koostööd ettevõtete, avaliku sektori ja kogukondadega. Me kasutame alati oma oskusteavet, oma ekspertide meeskonda ja erinevaid meie kasutuses olevaid arenduskeskkondi, et rahuldada klientide vajadusi. Meil on tugev vastastikune mõju teadusuuringutele ja haridusele ning kaasame võimaluse korral õpilasi oma teadus- ja arendustegevusse.

Sisseastumised

Taotlemise periood

Järgmine ingliskeelsetele kraadiõppekavadele kandideerimise periood toimub ajavahemikus 03.01.2024. - 17.01.2024.

Stipendiumid ja rahastamine

Asukohad

 • Kokkola

  Centria University of Applied Sciences Talonpojankatu 2 67100 Kokkola Finland, FIN-67100, Kokkola

 • Ylivieska

  Vierimaantie 7, 84100, Ylivieska

  • Jakobstad

   Campus Allegro, Runeberginkatu 8, 68600, Jakobstad

   Küsimused