Keystone logo
CESA  College of Higher Studies in Administration

CESA College of Higher Studies in Administration

CESA  College of Higher Studies in Administration

Sissejuhatus

Halduskõrgkool (CESA) on akadeemilise, monodistsiplinaarse olemusega, haldus-, finants- ja akadeemilise autonoomiaga kõrgharidusasutus. Neli samba - innovatsioon, ettevõtlus, eetika ja juhtimine - on CESA navigatsioonikaart.

Selle riigi parimate ärikoolide hulka kuuluv asutus on saanud riiklikelt ja rahvusvahelistelt üksustelt erinevaid akrediteeringuid ja eristusi. Hiljuti antud bakalaureuseõppe programmi kõrgekvaliteedilise akrediteerimise uuendamisele lisatakse muid tunnustusi, mis tõstavad esile selle aktiivset ja teedrajavat rolli akadeemilises ökosüsteemis: Rahvusliku Haridusministeeriumi antud kvaliteetne institutsionaalne akrediteering, AACSB Business'i liikmelisus Haridusliit, EDAFi arendustegevuse tunnustus (pühendumuse eest asutuse kvaliteedile ja pidevale täiustamisele) ja Changemakeri ülikoolilinnaku sertifikaat Ashoka, muutuste agentide koolituskeskusena.

Praegune rektor on Henry Bradford Sicard, kes õppis CESA-s ärijuhtimist. Samuti on tal MBA Madridi Instituto de Empresa, kus ta jätkab doktorikraadi ärijuhtimises (DBA).

Asukohad

  • Bogotá

    Diagonal 35,5a-57, 110311, Bogotá

    Küsimused