Keystone logo
Chaoyang University of Technology

Chaoyang University of Technology

Chaoyang University of Technology

Sissejuhatus

Chaoyang University of Technology asub Wu-Fongi piirkonnas Kesk-Taiwanis, täis uskumatult looduslikku ilu koos üldlevinud elegantsi ja armu. Ajaloolise ja kultuurilise pinnasega Chaoyang University of Technology pakub üliõpilastele keskkonda, mis on ühendatud kõrgharidushälli ja hästivarustatud ülikoolilinnakuga.

Võrreldes enam kui saja aasta Chaoyang University of Technology kuulsate ülikoolidega on Chaoyang University of Technology suhteliselt uus 22-aastane ülikool, millel on silmapaistvad ambitsioonid arendada akadeemilisi ja tehnoloogilisi andeid, saavutusi ja ressursse. Nüüd oleme tõusmas Taiwani peamise akadeemilise jõuna. Meie ülikooli nimetus Chaoyang, mis tähendab tõusva päikese poole vaatamist, loob minapildi agressiivsetest õpingutest, suuremahulisest arengust, täiuslikest reeglitest ja väärtussüsteemidest. Lõputu kaevamise tõttu on Chaoyang University of Technology üritanud globaalses külas rahvusvahelisi kultuurilisi mõjusid silmas pidades luua mitmesuguseid imesid.

Globaliseerumine on vältimatu nähtus, et saaksime uuesti kaaluda individualismi võimalusi, tööideoloogia vaba tahet ja isikliku elustiili valikuid. Interneti ajastul väärib kõrghariduse areng erinevates riikides meie hoolikat käsitlemist probleemidega ookeanides, näiteks kuidas edendada ja täiendada ülikoole, kuidas luua ülikoolilinnakus multikultuursete liikumiste vahel vastastikust suhtlust, kuidas kaasata erialaseid kultuuridevahelisi väljundeid ja kuidas olla kursis rahvusvahelise suundumusega. Pärast 22 aastat kestnud ettevõtmisi on Chaoyang University of Technology kasvanud ja liikunud tihedama ühenduse ja seose suunas rahvusvahelistumisega.

Asukohad

  • Wufeng District

    168, Jifeng E. Rd., Wufeng District, Taichung, 413310 Taiwan, 413, Wufeng District

    Küsimused