Keystone logo
Charles Sturt University Põllumajandusteaduse magister (koos erialadega)
Charles Sturt University

Põllumajandusteaduse magister (koos erialadega)

Wagga Wagga, Austraalia

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe, Osakoormus

Request application deadline

Request earliest startdate

AUD 33 200 / per year

Ülikoolilinnakus

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Meie magistrikraad on suurepärane Pathway teaduskraadini. Teie uuring sisaldab uurimistöö komponenti, 32-punktilist väitekirja ja ettevalmistavaid aineid.

Õppige meie põllumajanduskeskuses

Asume Austraalia suurima põllumajanduspiirkonna südames Wagga Waggas. Meie ülikoolilinnakus tegutsevad aiandus-, loomakasvatus- ja põllukultuuride ettevõtted, mis on juhitud tööstuse parimate tavade järgi. Meie ülikoolilinnakus asub lõunapoolkera kõige keerukam maa-alune juurekasvatuslabor. Pakume ka viit tipptasemel laborit ja kaasaegseid kasvuhooneid, mitmesuguste niisutussüsteemide töömudeleid ja ülikoolilinnakus asuvat 1600-hektarilist ülikoolifarmi.

Tööstuslikud ühendused

Austraalia suurima põllumajanduse, aianduse ja veiniteaduse hariduse pakkujana toetame uhkusega Austraalia maatööstusi. Meie tugevad sidemed tööstusharudega tähendavad, et õpite oskusi ja teadmisi, et oma erialal mõju avaldada.

Õppige ekspertidelt

Meie akadeemilised töötajad on rahvusvaheliselt tunnustatud teadlased oma põllumajanduse ja keskkonnasäästlikkuse valdkonnas. Nad töötavad välja ökoloogilisi strateegiaid kahjurite vastu võitlemiseks, süvenevad georuumilistesse uuringutesse ning toetavad uusi tehnoloogiaid ja looduskeskkonda.

Uued ja arenevad tehnoloogiad

Keskendume kõikides kursuse elementides uutele ja esilekerkivatele põllumajandustehnoloogiatele, et aidata parandada põllumajandus- ja tegevustavasid.

Sisseastumised

Õppekava

Teenused

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

  • Metsateaduste magister
    • Helsinki, Soome
  • Põllumajandusteaduste magister
    • Helsinki, Soome
  • Meistrid Euroforesteris
    • Alnarp, Rootsi