Keystone logo
Charlotte Christian College and Theological Seminary

Charlotte Christian College and Theological Seminary

Charlotte Christian College and Theological Seminary

Sissejuhatus

Dr Eddie G. Grigg on Charlotte Christian College and Theological Seminary asutaja. Olles veendunud, et Jumal soovis, et ta alustaks evangeelset keskkooli järgset koolitust ministrite koolitamiseks, et viia ellu Jumala Kuningriik, ja vajadust õpetada Jumala sõna unologoloogiliselt Jumala hingetõmmetega, hakkas dr Grigg otsima neid, kes soovisid aidata selle visiooni täitmisel.

Ta pöördus sõprade, dr Michael B. Steeni ja dr Daniel P. Kirk'i poole, et ühineda jõupingutustega, koos oma teenitud kiriku, uue elu baptistikogudusega, mis astus entusiastlikult ainulaadsesse partnerlusse embrüonaalse asutusega ja pakkus sellele kohtumispaika. esimese kuue aasta jooksul.

Charlotte Christian College and Theological Seminary on akadeemiline asutus, mis on pühendunud Jeesuse Kristuse ja Tema kiriku evangeeliumi ülemaailmsele edendamisele hariduskoolituse kaudu. Charlotte Christian College and Theological Seminary eesmärk on arendada kõrge akadeemilise ettevalmistuse, inimestevaheliste oskuste ja kõlbelise põhitõega teenistujate juhte. Meie soov on, et iga õpilane saadetaks maailma ettevalmistatud, koolitatud ja varustatud Suure Komisjoni täitmiseks.

Asukohad

  • Charlotte

    East Independence Boulevard,7520, 28227, Charlotte

    Küsimused