Keystone logo
Chiba Prefectural University Of Health   Sciences (Chiba Kenritsu Hoken Iryo Daigaku (CPUOHS))

Chiba Prefectural University Of Health Sciences (Chiba Kenritsu Hoken Iryo Daigaku (CPUOHS))

Chiba Prefectural University Of Health   Sciences (Chiba Kenritsu Hoken Iryo Daigaku (CPUOHS))

Sissejuhatus

Chiba prefektuuri tervishoiukõrgkool on nelja-aastane süsteem, kus on üks teaduskond, neli osakonda, kaks ülikoolilinnakut ja mahutab 740 inimest ning mis integreeriti Chiba terviseteaduste kolledžiga, mille ajalugu on üle 30 aasta. Tegemist on noore ülikooliga, mis loodi ülikoolina ja tähistas 2019. aastal oma 10. aastapäeva.

Meie põhifilosoofia on "kõrgete eetiliste standardite ja rikkaliku inimkonnaga inimressursside kasvatamine", "suurepäraste tervishoiutöötajate kasvatamine, näiteks tervise edendamine", "panus kohalikesse kogukondadesse ja tervishoiu rahvusvahelistumine". "Arendada inimressursse, kes suudavad vastata vajadustele" ja "tervise edendamise poliitika mõttekoda Chiba prefektuuris" ning edendada tervisedenduse spetsialiste, kes on liidrid igas valdkonnas, mida saab tulevikus praktiliselt ühiskonnale tagasi anda. vähemuse eliidi põhimõte. Ma sihin.

Praegu on meid ümbritsev olukord väga tõsine ning lisaks „uuele koroonaviirusele”, „kliimamuutustest tulenevatele looduslikele ohtudele”, „rahvastiku vähenemisele (sündimuse vähenemine ja rahvastiku vananemine)”, „majandusliku ebavõrdsuse ja vaesuse suurenemisele” ning "Neljas" Peame ületama eelseisvad väljakutsed, nagu "tehnoloogiliselt uuendusliku ühiskonna saabumine, nagu järgmine tööstusrevolutsioon, tehisintellekt ja robotite revolutsioon". Oma nelja-aastase õppimise jooksul selles ülikoolis eeldatakse, et omandate võime luua uus ühiskond tervishoiutöötajana (terviseedendaja), kes saab tulevikus kaasa aidata terve ja pikaealise ühiskonna loomisele.

Meie ülikool pakub üliõpilastele parimat haridus- ja hariduskeskkonda aluspõhimõtete saavutamiseks ja probleemide lahendamise oskuste omandamiseks. Ja me kõik õppejõud ja töötajad töötame koos, et toetada teid eesmärkide saavutamisel.

Asukohad

  • Chiba

    Chiba, Jaapan

    Küsimused